Zakładka w budowie !

Czekamy w bibliotece szkolnej na Wasze oficjalne zdjęcia klasowe absolwentów. 

Jeśli dostrzegą Państwo jakikolwiek błąd w swoim nazwisku, prosimy o informację na: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z tematem: nazwisko.

 

rok szkolny 1997/1998:

VIII a  -  wychowawca: Piotr Pawłowski

              /wychowawca w I – III: 

1/ Boryczka Wojciech

2/  Brzostek Marek

3/ Demkowicz Michał

4/ Denisewicz Kamil

5/ Dowgiałło Agnieszka

6/ Dulisz Rafał

7/ Grybek Tomasz

8/ Ignatowska Anna

9/ Kadzińska Milena

10/ Klaus Magdalena

11/ Ławrynowicz Marcin

12/ Miernicka Edyta

13/ Mróz Ada

14/ Ney Karolina

15/ Pieczul Jacek

16/ Piekarz Karolina

17/ Piotrowski Bartosz

18/ Rudź Paweł

19/ Stankiewicz Małgorzata

20/ Subocz Damian

21/ Swatowski Piotr

22/ Szkaradzińska Katarzyna

23/ Tereszewska Krystyna

24/ Wawryszczuk Aneta

25/ Wojtas Kamil

26/ Wróbel Marcin

 

rok szkolny 1997/1998:

VIII  b  -  wychowawca: Janina Brzozowska

                /wychowawca w I – III: 

1/ Alsad Agata

2/ Chałupka Łukasz

3/ Dzioba Piotr

4/ Gronczewski Łukasz

5/ Januszko Agnieszka

6/ Kołodziej Kinga

7/ Kopycińska Aleksandra

8/ Krupa Ewelina

9/ Krusiewicz Aneta

10/ Pękacz Norbert

11/ Potera Ewa

12/ Rakowska Iwona

13/ Rynkun Marcin

14/ Siepsiak Marcin

15/ Skubiszewska Renata

16/ Smolińska Edyta

17/ Szukiełowicz Jarosław

18/ Szwęch Paweł

19/ Świokło Monika

20/ Tankiewicz Łukasz

21/ Trejmak Andrzej

22/ Wajdlejt Ewa

23/ Wądzyńska Kinga

24/ Woźniak Marcin

 

rok szkolny 1997/1998:

VIII  c  -  wychowawca: Irena Dębska

                /wychowawca w I – III: 

1/ Bieńkowska Renata

2/ Bobrownicka Anna

3/ Borawska Eulalia

4/ Bruliński Marcin

5/ Chmielewska Anna

6/ Drzycimski Tomasz

7/ Dzikiewicz Andrzej

8/ Dzikiewicz Anna

9/ Jackiewicz Łukasz

10/ Jagodziński Mariusz

11/ Kabzińska Marta

12/ Karwowska Izabela

13/ Kłobus Daniel

14/ Kohnke Kamila

15/ Kołakowska Luiza

16/ Lewandowski Krzysztof

17/ Olechwir Agnieszka

18/ Polański Kamil

19/ Raczyński Kamil

20/ Rapita Marcin

21/ Romanowska Anna

22/ Senda Paweł

23/ Sikorski Krzysztof

24/ Szuszkiewicz Aleksandra

25/ Szuszkiewicz Artur

26/ Trusewicz Marcin

27/ Zalewska Anna

 

rok szkolny 1997/1998:

VIII  d -  wychowawca: Barbara Szczekutek

               /wychowawca w I – III: 

1/ Błażewicz Kamil

2/ Chwirot Michał

3/ Kasperek Aneta

4/ Kochan Iwona

5/ Kowalczuk Aleksandra

6/ Kozłowska Katarzyna

7/ Krysiak Justyna

8/ Kwiatkowski Cezary

9/ Litkowski Krzysztof

10/ Michałowska Urszula

11/ Osmański Michał

12/ Ptak Anna

13/ Romanowski Rusłan

14/ Sibiga Wojciech

15/ Sienkiewicz Anna

16/ Sorkowicz Patryk

17/ Szabłowińska Joanna

18/ Trzciński Michał

19/ Urbanowicz Kamil

20/ Wakieć Jakub

21/ Wielocha Magdalena

22/ Wojciechowicz Marek

23/ Woronowicz Monika

 

rok szkolny 1997/1998:

VIII  e  -  wychowawca: Katarzyna Zaremba

              /wychowawca w I – III: 

1/ Antoniak Emil

2/ Bobryk Adam

3/ Burchart Gabriela

4/ Czyżewska Ewa

5/ Domozych Jolanta

6/ Gałązka Marcin

7/ Grad Jerzy

8/ Grędzińska Elżbieta

9/ Jakubowska Marta

10/ Kierul Piotr

11/ Kozik Łukasz

12/ Machnik Karol

13/ Maliszewska Alicja

14/ Michałowska Anna

15/ Olszak Maciej

16/ Poddubiuk Przemysław

17/ Sielewicz Łukasz

18/ Sierzputowska Magdalena

19/ Sosnowski Adam

20/ Świder Elwira

21/ Tokarz Arkadiusz

22/ Turkiewicz Karolina

23/ Wawryszuk Piotr

 

rok szkolny 1997/1998:

VIII  f  -  wychowawca: Jolanta Ryczaj

               /wychowawca w I – III:

1/ Ejnik Beata

2/ Fiedorowicz Grzegorz

3/ Godlewska Ewa

4/ Górski Artur

5/ Gronkowska Justyna

6/ Grzesiak Izabela

7/ Jakielska Kalina

8/ Karasiewicz Rafał

9/Kłobus Marcin

10/ Limanowska Małgorzata

11/ Łuczak Bartłomiej

12/ Małkowski Andrzej

13/ Moroz Marcin

14/ Pawłowski Piotr

15/ Piotrowska Emilia

16/ Podlecka Elżbieta

17/ Podstawka Adam

18/ Siejk Justyna

19/ Sielicki Łukasz

20/ Skobejko Paulina

21/ Szkudlarek Artur

22/ Wołk Łukasz

23/ Wołoch Ewelina

24/ Zacharz Ewelina

 

rok szkolny 1998/1999:

VIII a  -  wychowawca: Danuta Błądek

              /wychowawca w I – III: 

1/ Borowski Michał

2/ Chałupka Aleksandra

3/ Czech Kamil

4/ Dziewanowski Daniel

5/ Dzięgielewski Andrzej

6/ Jacak Kryspin

7/ Jaglińska Justyna

8/ Jankowski Paweł

9/ Jankowski Piotr

10/ Kasta Przemysław

11/ Kowalska Michalina

12/ Krym Michał

13/ Maziarz Emilia

14/ Natalicz Krzysztof

15/ Niska Ewelina

16/ Piróg Aneta

17/ Pomagruk Karolina

18/ Schulz Łukasz

19/ Skubiszewska Anna

20/ Sołtykiewicz Aleksandra

21/ Stępek Tomasz

22/ Szukiełowicz Mariusz

23/ Teodorczuk Arkadiusz

24/ Welke Barbara

25/ Wojtczak Adam

26/ Wojtczak Ewa

27/ Wytrwał Monika

28/ Żak Monika

 

rok szkolny 1998/1999:

VIII b  -  wychowawca: Anna Hrybyk

              /wychowawca w I – III: 

1/ Czeszejko – Sochacka Aneta

2/ Danilewicz Joanna

3/ Ejnik Wioleta

4/ Gruszka Przemysław

5/ Hubczuk Paweł

6/ Januszkiewicz Mariusz

7/ Januszko Agnieszka

8/ Kozłowska Monika

9/ Kruszyński Rajmund

10/ Neredyk Magdalena

11/ Oćwieja Ewelina

12/ Popławski Albert

13/ Popławski Kamil

14/ Poznańska Katarzyna

15/ Prociw Marlena

16/ Rakowski Grzegorz

17/ Rynkun Anna

18/ Sarnik Dariusz

19/ Talarek Marcin

20/ Topolski Karol

21/ Wiercioch Maja

22/ Wołk Mateusz

23/ Zając Joanna

 

rok szkolny 1998/1999:

VIII c  -  wychowawca: Ryszard Żembrowski

              /wychowawca w I – III: 

1/ Ciepliński Marcin

2/ Drozdowska Aleksandra

3/ Drozdowski Michał

4/ Dudek Anita

5/ Dydo Marta

6/ Głuchowski Korneliusz

7/ Kania Łukasz

8/ Kowalska Aleksandra

9/ Kryca Anna

10/ Kumidor Przemysław

11/ Murawski Paweł

12/ Plewka Michał

13/ Podgórska Ewa

14/ Sadowska Iwona

15/ Skobejko Magdalena

16/ Stanny Łukasz

17/ Tabero Maciej

18/ Umiński Marek

19/ Wakieć Aleksandra

20/ Wiśniewska Justyna

21/ Wolak Karolina

22/ Zabiełło Krzysztof

23/ Zakrzewska Magdalena

 

rok szkolny 1998/1999:

VIII d  -  wychowawca: Barbara Szczekutek

               /wychowawca w I – III: 

1/ Busz Kamil

2/ Dąbek Justyna

3/ Horbal Dorota

4/ Karwecka Justyna

5/ Kiwilsza Mariusz

6/ Kozłowski Andrzej

7/ Kozłowski Mateusz

8/ Lisak Łukasz

9/ Łukaszuk Paulina

10/ Moritz Anna

11/ Nowosielska Barbara

12/ Rogala Rafał

13/ Siek Marcin

14/ Stankiewicz Monika

15/ Symonowicz Adam

16/ Trukawka Karolina

17/ Tymczyna Bogdan

18/ Werbowy Grzegorz

19/ Woronowicz Magdalena

20/ Wojciuk Adrian

21/ Wolin Karolina

22/ Zagumny Anna

23/ Zgłobicka Agnieszka

 

rok szkolny 1998/1999:

VIII e  -  wychowawca: Roman Brandys

              /wychowawca w I – III: 

1/  Bagińska Marta

2/ Bobek Wojciech

3/ Ciecierski Łukasz

4/ Iwulska Anna

5/ Jagodzińska Agnieszka

6/ Jakubowski Damian

7/ Kulikowicz Marlena

8/ Majek Mariusz

9/ Mańkowska Renata

10/ Mierzykowski Rafał

11/ Nierzwicka Joanna

12/ Olszewska Anita

13/ Orysiak Michał

14/ Pańkowska Karolina

15/ Piegdoń Barbara

16/ Rak Dawid

17/ Rapita Mariola

18/ Sperski Tomasz

19/ Staniszewski Damian

20/ Stawarz Dorota

21/ Tomaszewicz Karolina

22/ Turska Ewelina

23/ Wiewórka Marcin

 

rok szkolny 1998/1999:

VIII f  -  wychowawca: Jadwiga Arciszewska

             /wychowawca w I – III: 

1/ Adamowicz Arkadiusz

2/ Antoniak Kamil

3/ Chmielewska Ewelina

4/ Czarny Daniel

5/ Częścik Aleksandra

6/ Drelich Łukasz

7/ Falkowski Adrian

8/ Grabowska Aleksandra

9/ Kołakowska Katarzyna

10/ Kopański Marcin

11/ Lewko Eliasz

12/ Luniak Emilia

13/ Maciejewska Marta

14/ Maciulewicz Piotr

15/ Matejczuk Stanisław

16/ Mazurek Krzysztof

17/ Mroczkowski Bartosz

18/ Olszak Ewa

19/ Pieciukiewicz Aureliusz

20/ Sadowska Maria

21/ Skoplak Anna

22/ Stefanowicz Karolina

23/ Sydor Michał

24/ Tokarz Julita

25/ Wiśniewska Michalina

26/ Wiśniewski Wojciech

27/ Zdanowicz Joanna

 

rok szkolny 1999/2000:

VI a  -  wychowawca: Marzena Antonowicz

           /wychowawca w I – III: 

1/ Antonowicz Damian

2/ Domin Anna

3/ Dzwonkowska Elwira

4/ Fedirko Roman

5/ Gołębiewski Robert

6/ Horbal Mariusz

7/ Imiołczyk Alina

8/ Jankowski Przemysław

9/ Kowalik Marek

10/ Kuzbowska Katarzyna

11/ Moritz Agnieszka

12/ Ney Maria

13/ Pawlicka Joanna

14/ Pichla Rafał

15/ Rodź Agnieszka

16/ Rycerski Rafał

17/ Szukiełowicz Magdalena

18/ Świderska Agnieszka

19/ Tymczyna Natalia

20/ Werbowy Jarosław

21/ Wiśniewski Adrian

22/ Włodarczyk Paweł

23/ Wolińska Małgorzata

24/ Żeszczyk Joanna

 

rok szkolny 1999/2000:

VI b  -  wychowawca: Lucyna Zakrzewska

           /wychowawca w I – III: 

1/ Buczyński Mariusz

2/ Chmielewska Ewa

3/ Czarnecka Agnieszka

4/ Dębska Anna

5/ Dryka Paulina

6/ Dzikiewicz Marcin

7/ Gawryś Emil

8/ Karczmarczyk Edyta 

9/ Lachowicz Tomasz

10/ Lewandowska Monika

11/ Lisztwan Iwetta

12/ Lubomski Dawid

13/ Milej Adam

14/ Osmańska Joanna

15/ Plewka Alicja

16/ Połeć Natalia

17/ Rackiewicz Kinga

18/ Sadowski Jarosław

19/ Sikut Dorota

20/ Smusz Joanna

21/ Stefanowicz Maciej

22/ Stempliński Maciej

23/ Wesołowska Monika

24/ Wiater Karolina

25/ Żychowska Joanna

 

rok szkolny 1999/2000:

VI c  -  wychowawca: Piotr Butkiewicz

           /wychowawca w I – III: 

1/ Borecka Natalia

2/ Borkowski Emil

3/ Bujalska Małgorzata

4/ Czaplińska Anna

5/ Danielewicz Maciej

6/ Dąbrowski Daniel

7/ Grabowska Dorota

8/ Gruba Marcin

9/ Kwiatkowska Paulina

10/ Leszczyńska Marta

11/ Magrowski Krzysztof

12/ Mrożek Tomasz

13/ Okleja Grzegorz

14/ Okła Patrycja

15/ Podlecki Paweł

16/ Praszkiewicz Maciej

17/ Pyl Piotr

18/ Sagan Agnieszka

19/ Sarnecka Anna

20/ Stec Karol

21/ Szot Joanna

22/ Treder Marek

23/ Wikowski Tomasz

24/ Woźniak Roman

25/ Wróblewska Monika

 

rok szkolny 1999/2000:

VI d  -  wychowawca: Bogusława Wierzcholska

           /wychowawca w I – III: 

1/ Antoniak Krzysztof

2/ Charun Marta

3/ Cichocka Daria

4/ Dytkowski Emil

5/ Harnatkiewicz Natalia

6/ Hetminiak Arkadiusz

7/ Hrycyniak Paweł

8/ Krawczyk Eliza

9/ Krusiewicz Luiza

10/ Kucko Mateusz

11/ Lachowicz Mateusz

12/ Pienicka Marta

13/ Przybyło Mateusz

14/ Rackiewicz Agnieszka

15/ Roszak Aleksandra

16/ Saliński Paweł

17/ Stankiewicz Wioletta

18/ Suprynowicz Małgorzata

19/ Szukiełowicz Daniel

20/ Trusow Magdalena

21/ Wasilewski Grzegorz

22/ Wiśniewski Krzysztof

23/ Yusufali Yakub

24/ Zając Robert

25/ Żmuda Daniel

 

rok szkolny 1999/2000:

VI e  -  wychowawca: Jadwiga Arciszewska

            /wychowawca w I – III: 

1/ Adamowicz Jolanta

2/ Białopiotrowicz Ewelina

3/ Chawraj Joel

4/ Dzięgielewska Agnieszka

5/ Głowski Arkadiusz

6/ Hagiel Hanna

7/ Hołubowski Adam

8/ Jankowski Mariusz

9/ Kahs Ewa

10/ Karna Anna

11/ Klaus Łukasz

12/ Kluczyński Marcin

13/ Kolibowska Paulina

14/ Kołodziej Dominik

15/ Konkiel Wojciech

16/ Litwin Dorota

17/ Miernicki Paweł

18/ Ostrowski Krystian

19/ Paczkowski Tomasz

20/ Rudź Piotr

21/ Skobejko Paweł

22/ Świder Robert

23/ Telenga Marek

24/ Teodorczuk Agata

25/ Wiśniewska Dagmara

 

rok szkolny 1999/2000:

VI f  -  wychowawca: Izabela Wiącek

           /wychowawca w I – III:

1/ Berner Rafał

2/ Brzozowska Emilia

3/ Cyryniuk Joanna

4/ Czaplińska Sara

5/ Domozych Ewelina

6/ Durzyński Dawid

7/ Dziugieł Patryk

8/ Gilarowski Sławomir

9/ Hołubowski Radosław

10/ Jackowska Natalia

11/ Jaszczanin Krystian

12/ Kabziński Michał

13/ Karasiewicz Kamil

14/ Luniak Justyna

15/ Makowski Krystian

16/ Myśkiewicz Zbigniew

17/ Pacholczyk Marcin

18/ Pawłowska Aneta

19/ Poznański Rafał

20/ Sokołowski Rafał

21/ Sperska Katarzyna

22/ Staniszewski Łukasz

23/ Uhryn Joanna

24/ Wojtkiewicz Adam

 

rok szkolny 1999/2000:

VIII a  -  wychowawca: Irena Gajewska – Maziarz

              /wychowawca w I – III: 

1/ Błażewicz Justyna

2/ Domin Agnieszka

3/ Dziegielewski Krzysztof

4/ Hauza Radosław

5/ Hłasko Emilia

6/ Imiołczyk Małgorzata

7/ Jędrzejczak Magdalena

8/ Kijak Tomasz

9/ Kisiel Agnieszka

10/ Korczeniewska Agnieszka

11/ Kowalska Ewelina

12/ Kwiatkowski Adam

13/ Langowska Jolanta

14/ Łapiński Marcin

15/ Łuczak Przemysław

16/ Łuczak Wojciech

17/ Mystkowska Emilia

18/ Paszulewicz Ewelina

19/ Paszulewicz Paulina

20/ Pieczyńska Beata

21/ Rarok Łukasz

22/ Skubiszewski Krzysztof

23/ Sobczak Dominik

24/ Sołoducha Małgorzata

25/ Sosnowska Zofia

26/ Szwarc Sebastian

27/ Tatarczuk Alicja

28/ Wądzyński Kamil

29/ Wenta Magdalena

30/ Zorena Leszek

 

rok szkolny 1999/2000:

VIII b  -  wychowawca: Roman Brandys

              /wychowawca w I – III: 

1/ Białopiotrowicz Łukasz

2/ Bobrowski Jakub

3/ Bzdek Monika

4/ Chruściel Izabela

5/ Dulisz Daniel

6/ Furtak Adrian

7/ Jakubowska Wioletta

8/ Kilarski Bernard

9/ Komorowska Barbara

10/ Kowalski Mateusz

11/ Kruszewski Marcin

12/ Miśkiewicz Kamila

13/ Ostrowski Michał

14/ Pichla Marta

15/ Poddubiuk Krzysztof

16/ Pyl Marek

17/  Rodziewicz Justyna

18/ Sarnik Krystian

19/ Sielicka Anna

20/ Sieradocha Joanna

21/ Sikorska Magdalena

22/ Sosnowska Celina

23/ Tiszuk Grzegorz

24/ Tomaszewski Przemysław

25/ Urbańska Agnieszka

26/ Wawrowski Grzegorz

27/ Właszynowicz Michał

28/ Woźniak Alicja

29/ Zakobielska Dagmara

 

rok szkolny 1999/2000:

VIII c  -  wychowawca: Bogdan Kawiecki

              /wychowawca w I – III:   

1/ Aniśko Justyna

2/ Borkowska Agnieszka

3/ Brulińska Ewelina

4/ Brzozowska Elwira

5/ Brzymowski Piotr

6/ Calik Michał

7/ Dąbrowski Sebastian

8/ Gajdamowicz Edyta

9/ Gawryś Kamil

10/ Grochowska Ewelina

11/ Grudzka  Marcin

12/ Grzeszak Tomasz

13/ Kisiel Rafał

14/ Koziatek Damian

15/ Łotyszyński Marcin

16/ Mackiewicz Grzegorz

17/ Maziuk Piotr

18/ Modzelewska Karolina

19/ Podlecki Marcin

20/ Rogiński Tomasz

21/ Romanowska Elżbieta

22/ Rowdo Andrzej

23/ Sibiga Agnieszka

24/ Sokołowska Karolina

25/ Sołoma Emilia

26/ Świderski Daniel

27/ Woźniak Emilia

28/ Zasada Joanna

29/ Żuchowska Aneta

 

rok szkolny 1999/2000:

VIII d  -  wychowawca: Barbara Mokrzycka

              /wychowawca w I – III: 

1/ Bobek Jacek

2/ Czeszejko – Sochacki Tomasz

3/ Galek Małgorzata

4/ Goerick Grzegorz

5/ Kamiński Mateusz

6/ Komorowska Katarzyna

7/ Kunc Dominik

8/ Łazarewicz Kamil

9/ Okleja Rafał

10/ Pacholczyk Mariusz

11/ Pawlik Joanna

12/ Porucznik Kamil

13/ Prociw Aneta

14/ Pyl Marzena

15/ Sagan Andrzej

16/ Sikorska Katarzyna

17/ Stawan Barbara

18/ Stelmarska Agata

19/ Szaluś Tomasz

20/ Szczygieł Justyna

21/ Szostak Kamil

22/ Szuszkiewicz Kamil

23/ Treder Grzegorz

24/ Turczyn Bartosz

25/ Walczak Lidia

26/ Wiercioch Agata

27/ Wierzbicka Agnieszka

28/ Wojcieska Patrycja

 

rok szkolny 1999/2000:

VIII e  -  wychowawca: Agnieszka Owczarek

               /wychowawca w I – III: 

1/ Bobryk Agata

2/ Boryczka Łukasz

3/ Czaja Anna

4/ Czaja Wioletta

5/ Dryka Marcin

6/ Dużyński Sylwester

7/ Gorgoń Kamila

8/ Jacek Tomasz

9/ Januszko Agnieszka

10/ Kanclerz Sylwester

11/ Kozłowska Monika

12/ Kozłowski Daniel

13/ Kundzinowicz Jacek

14/ Luniak Lucyna

15/ Nowak Marcin

16/ Piątkowska Elżbieta

17/ Polewaczyk Monika

18/ Swatowska Agnieszka

19/ Szynkiewicz Tomasz

20/ Wiśniewski Daniel

21/ Wojtowicz Tomasz

22/ Zariczna Justyna 

 

rok szkolny 1999/2000:

VIII f  -  wychowawca: Józefa Łutaj

              /wychowawca w I – III: 

1/ Buczyński Łukasz

2/ Dembiński Paweł

3/ Dydo Monika

4/ Gawryś Izabela

5/ Gębka Aleksandra

6/ Grabowska Beata

7/ Gronkowski Łukasz

8/ Ignatowska Dorota

9/ Iwulska Aleksandra

10/ Jastrzębska Aneta

11/ Kaczyński Bartłomiej

12/ Kozłowska Kamila

13/ Krukowski Marceliusz

14/ Krukowski Mateusz

15/ Mokrzycki Robert

16/ Nowakowicz Beata

17/ Pieciukiewicz Tomasz

18/ Rybczyński Adam

19/ Sielicka Monika

20/ Sikut Grzegorz

21/ Stanny Dawid

22/ Stec Dawid

23/ Szugalski Radosław

24/ Wielocha Katarzyna

25/ Wojciechowski Adam

26/ Wolak Rafał

27/ Zacharz Kamil

28/ Zawada Nina

29/ Zęgota Ewelina

 

rok szkolny 2000/2001:

VI a  -  wychowawca: Irena Dębska

            /wychowawca w I – III: 

1/ Bartczak Agnieszka

2/ Brandys Michał

3/ Budkowski Artur

4/ Dembowski Andrzej

5/ Gajdamowicz Natalia

6/ Gawryś Aurelia

7/ Gruba Maciej

8/ Hinz Marcin

9/ Jaworski Kamil

10/ Kawiecki Piotr

11/ Kisiel Joanna

12/ Komorowska Anna

13/ Kowalski Michał

14/ Kozaczuk Damian

15/ Krajnik Tomasz

16/ Ługowska Katarzyna

17/ Łuksza Robert

18/ Nierzwicki Paweł

19/ Ogulewicz Adrian

20/ Piotrowski Radosław

21/ Rapita Michał

22/ Stefanowicz Justyna

23/ Szyfman Olga

24/ Tarańko Eliza

25/ Tomulewicz Bartosz

26/ Wiśniewski Robert

27/ Zalewski Marcin

28/ Zorena Iwona

29/ Zorena Krystyna

 

rok szkolny 2000/2001:

VI b  -  wychowawca: Katarzyna Zaremba

            /wychowawca w I – III: 

1/ Ciecierska Justyna

2/ Teodorczuk Paweł

3/ Grzyb Katarzyna

4/ Hołubowski Marek

5/ Horbal Agnieszka

6/ Januszko Michał

7/ Kamiński Michał

8/ Kiman Teresa

9/ Kot Celina

10/ Kozłowski Tobiasz

11/ Kryca Patrycja

12/ Kurgan Michał

13/ Kurowska Wioleta

14/ Latkowski Jarosław

15/ Lewandowski Krystian

16/ Okleja Artur

17/ Paczkowski Łukasz

18/ Piątkowski Stanisław

19/ Polak Justyna

20/ Polak Judyta

21/ Rodak Mirosław

22/ Rudź Adam

23/ Rybczyńska Agata

24/ Rynkun Przemysław

25/ Siek Kamil

26/ Świderski Łukasz

27/ Treder Izabela

28/ Żyła Kamila

 

rok szkolny 2000/2001:

VI c  -  wychowawca: Jolanta Ryczaj

            /wychowawca w I – III: 

1/ Biedunkiewicz Karol

2/ Dąbrowski Adam

3/ Dmochewicz Ewelina

4/ Drozdowicz Rafał

5/ Ekhardt Piotr

6/ Gorczyca Karolina

7/ Iwaszkiewicz Karol

8/ Jakubowski Paweł

9/ Kamińska Agnieszka

10/ Kamińska Natalia

11/ Kruszewska Ewa

12/ Leszczyńska Karolina

13/ Maludzińska Małgorzata

14/ Miernicki Kamil

15/ Ney Franciszek

16/ Niedbała Kamil

17/ Nowakowicz Marta

18/ Pacholczyk Monika

19/ Piróg Justyna

20/ Podbielska Izabela

21/ Rewerski Bartłomiej

22/ Rojewska Monika

23/ Sarnik Marta

24/ Sobczak Adam

25/ Sołoma Anna

26/ Uhryn Adrianna

27/ Wiśniewska Wiktoria

28/ Wolak Grzegorz

29/ Zrada Paweł

30/ Żak Kamil

 

rok szkolny 2000/2001:

VI d  -  wychowawca: Katarzyna Szulżycka

            /wychowawca w I – III: 

1/Adamowicz Zofia

2/ Baraniak Bartosz

3/ Bendyk Justyna

4/ Boryczka Marcin

5/ Brzozowski Marcin

6/ Chorąży Agata

7/ Czyżykowski Sebastian

8/ Datkiewicz Izabela

9/ Fedirko Olga

10/ Galiński Artur

11/ Gruszka Paweł

12/ Krajnik Alicja

13/ Kundzinowicz Katarzyna

14/ Kusaj Adrian

15/ Lemańska Justyna

16/ Lubomski Aureliusz

17/ Maciejewski Marek

18/ Malarz Paulina

19/ Obuchowicz Konrad

20/ Pacek Aneta

21/ Piróg Piotr

22/ Pytel Anna

23/ Rackiewicz Magdalena

24/ Rodziewicz Łukasz

25/ Sarnik Dariusz

26/ Suchomska Magdalena

27/ Telenga Dorota

28/ Toruński Rafał

29/ Wikowski Piotr

30/ Wojtas Bartosz

31/ Wojtowicz Ewelina

32/ Woliński Marcin

 

rok szkolny 2000/2001:

VI e  -  wychowawca: Mariola Dajnowska

            /wychowawca w I – III: 

1/ Bagiński Mateusz

2/ Jankowski Jakub

3/ Jankowski Łukasz

4/ Jastrzębski Marcin

5/ Karna Natalia

6/ Keller Igor

7/ Klimek Agnieszka

8/ Klukowski Mateusz

9/ Koroba Radosław

10/ Kruza Kamil

11/ Lachowicz Łukasz

12/ Lisak Kaja

13/ Mówińska Karolina

14/ Mroczkowska Agata

15/ Mrózek Łukasz

16/ Orman Rafał

17/ Ostrowski Karol

18/ Pieciukiewicz Paula

19/ Poznański Łukasz

20/ Rakowska Justyna

21/ Simińska Ewa

22/ Smolińska Marzena

23/ Stankiewicz Joanna

24/ Tomaszewicz Ewelina

25/ Trzciński Konrad

26/ Wojcieski Adrian

27/ Wojtkiewicz Piotr

28/ Wójcik Kamila

 

rok szkolny 2001/2002:

VI a  -  wychowawca: Sabina Sienkiewicz

             /wychowawca w I – III: 

1/ Binkul Sylwia

2/ Brzozowski Piotr

3/ Budzyńska Beata

4/ Cieplińska Magdalena

5/ Cytrowska Magdalena

6/ Dumała Adrian

7/ Dziugieł Żaneta

8/ Erjot Paweł

9/ Gąsior Rafał

10/ Gierat Paweł

11/ Iskra Joanna

12/ KozarynArkadiusz

13/ Lepiejko Damian

14/ Maciejewski Paweł

15/ Magrowska Sylwia

16/ Niewiadomska Ewelina

17/ Podbielska Urszula

18/ Pramik Wojciech

19/ Rak Mikołaj

20/ Stankiewicz Izabela

21/ Treder Justyna

22/ Wachełko Kamila

23/ Woźniak Karol

24/ Zielińska Anna

 

rok szkolny 2001/2002:

VI b  -  wychowawca: Agnieszka Owczarek

             /wychowawca w I – III: 

1/ Bielińska Agnieszka

2/ Błażewicz Marcin

3/ Bobryk Karolina

4/ Boryczka Joanna

5/ Boryczka Paweł

6/ Czyżykowska Izabela

7/ Daniłowicz Paweł

8/ Dąbek Kamil

9/ Janiga Michał

10/ Jurczuk Mariusz

11/ Kocięda Adam

12/ Kolibowski Daniel

13/ Konkel Agnieszka

14/ Kuzborski Jarosław

15/ Maciak Izabela

16/ Pacek Agata

17/ Różycka Agnieszka

18/ Rutkowski Rafał

19/ Skoplak Aleksandra

20/ Smujkis Jolanta

21/ Świątkowski Łukasz

22/ Trachimowicz Martyna

23/ Wawryszczuk Magdalena

24/ Werbowy Michał

25/ Wójcik Arkadiusz

26/ Zaborna Natalia 

 

rok szkolny 2001/2002:

VI c  -  wychowawca: Anna Hrybyk

             /wychowawca w I – III: 

1/ Bendryn Magdalena

2/ Borkowska Kamila

3/ Czaplińska Klaudyna

4/ Czerwińska Joanna

5/ Dubietis Mariusz

6/ Dudziński Michał

7/ Gawryś Adrian

8/ Ignatowska Monika

9/ Kawiecki Marcin

10/ Kołakowski Tomasz

11/ Lewicka Kinga

12/ Litwin Michał

13/ Malinowska Marta

14/ Michałowski Piotr

15/ Misiewicz Piotr

16/ Mówiński Mateusz

17/ Mrózek Jakub

18/ Piórkowska Martyna

19/ Roguszewska Anna

20/ Rudzińska Paulina

21/ Siemieniak Piotr

22/ Suczyk Paweł

23/ Szefler Sandra

24/ Tomaszewicz Paulina

25/ Wakieć Wojciech

26/ Wierzbicki Bartosz

27/ Wojcieski Sebastian

 

rok szkolny 2001/2002:

VI  d  -  wychowawca: Renata Pisarska – Giecewicz

             /wychowawca w I – III: 

1/ Bursa Jakub

2/ Czech Kaja

3/ Dańczuk Anna

4/ Dobrenko Michał

5/ Drężek Radosław

6/ Ekhardt Dorota

7/ Hłasko Justyna

8/ Kagulire Agnieszka

9/ Kapica Grzegorz

10/ Koczara Bartłomiej

11/ Kopyciński Piotr

12/ Kowalczyk Martyna

13/ Krzemiński Daniel

14/ Kulewicz Milena

15/ Lewandowski Adam

16/ Liszka Judyta

17/ Malasz Łukasz

18/ Mełus Marcin

19/ Nadziejko Dorota

20/ Niedbała Damian

21/ Pryśko Paweł

22/ Pyka Cecylia

23/ Stanicki Bartosz

24/ Stepnowska Ewa

25/ Tereszewski Grzegorz

26/ Wróblewska Justyna

27/ Yusufali Roksana

 

rok szkolny 2001/2002:

VI e  -  wychowawca: Elżbieta Szymorek

             /wychowawca w I – III: 

1/ Antoniak Łukasz

2/ Brzozowska Iwona

3/ Jacek Danuta

4/ Kierzkowski Mateusz

5/ Kłobus Łukasz

6/ Kohnke Cezary

7/ Kowalik Justyna

8/ Krasicka Monika

9/ Kunc Michał

10/ Mazuryk Damian

11/ Padiasek Grzegorz

12/ Piwowarski Damian

13/ Rybak Przemysław

14/ Rychcik Iza

15/ Staniszewska Anna

16/ Swatowski Daniel

17/ Szukiełowicz Patryk

18/ Szypluk Radosław

19/ Talarek Katarzyna

20/ Treder Agnieszka

21/ Wieczorek Paweł

22/ Żarski Ariel

23/ Żydak Joanna

 

rok szkolny 2002/2003:

VI a -  wychowawca: Roman Brandys

             /wychowawca w I – III: 

1/ Brogowska Wioletta

2/ Dudek Mateusz

3/ Dunajska Katarzyna

4/ Dzik Angelina

5/ Fornal Kamil

6/ Grzeszak Łukasz

7/ Hebda Kamil

8/ Jabłonowski Kamil

9/ Jackowski Daniel

10/ Jarząbek Magda

11/ Kubicki Daniel

12/ Łagodziński Arkadiusz

13/ Makarewicz Paweł

14/ Mohylowska Aleksandra

15/ Osowska Klaudia

16/ Rybak Sławomir

17/ Rymowicz Grzegorz

18/ Sołoń Łukasz

19/ Surowiec Jarosław

20/ Tobolczyk Łukasz

21/ Werbowa Dorota

22/ Wierzbicka Anna

23/ Wiśniewski Radosław

24/ Wolak Michał

25/ Woźniak Michał

26/ Żyła Łukasz

 

rok szkolny 2002/2003:

VI b -  wychowawca: Izabela Wiącek

             /wychowawca w I – III: 

1/Bąbik Aleksandra

2/ Brulińska Sylwia

3/ Boryczka Andrzej

4/ Drąg Bartłomiej

5/ Dryka Jakub

6/ Dziąg Dominik

7/ Gałka Karolina

8/ Goch Michał

9/ Karczmarczyk Konrad

10/ Kazaryn Ewelina

11/ Komaiszko Ariel

12/ Kurminowska Patrycja

13/ Lachowicz Agata

14/ Łuniewski Łukasz

15/ Modrzejewski Damian

16/ Okleja Krzysztof

17/ Osmańska Katarzyna

18/ Praszkiewicz Katarzyna

19/ Radziewicz Mateusz

20/ Słotwiński Łukasz

21/ Szot Mateusz

22/ Tomkiewicz Artur

23/ Wynimko Martyna

24/ Wróblewska Natalia

25/ Wierzbicki Mikołaj

26/ Zalewska Milena

27/ Zienkiewicz Artur

 

rok szkolny 2002/2003:

VI c -  wychowawca: Anetta Pawlukowska

             /wychowawca w I – III: 

1/ Bartoszuk Joanna

2/ Celmer Przemysław

3/ Dąbek Monika

4/ Dobosz Justyna

5/ Gawrońska Edyta

6/ Gębka Dagmara

7/ Gołębiewski Daniel

8/ Jakubowski Mateusz

9/ Karasewicz Mariusz

10/ Kill Patrycja

11/ Kołodziejski Krzysztof

12/ Lubomski Patryk

13/ Maludnik Milena

14/ Marciszewski Bartosz

15/ Michalik Maja

16/ Okleja Kamil

17/ Przyborowski Mateusz

18/ Skrzypczyk Aleksandra

19/ Strusewicz Bartosz

20/ Suchocka Magdalena

21/ Szostko Monika

22/ Wiercioch Łukasz

23/ Woś Tomasz

24/ Zanecki Daniel

25/ Zrada Oksana

 

rok szkolny 2002/2003:

VI d -  wychowawca: Barbara Mokrzycka

             /wychowawca w I – III: 

1/ Chorąży Aneta

2/ Czepułkowski Łukasz

3/ Czepułkowski Michał

4/Goerick Hubert

5/ Iwankow Katarzyna

6/ Jurczuk Rafał

7/ Krym Maciej

8/ Kulgajuk Konrad

9/ Ługowska Aleksandra

10/ Maludziński Maciej

11/ Matecka Martyna

12/Michalski Maciej

13/ Miernicka Alicja

14/ Pacholczyk Marlena

15/ Paszak Anna

16/ Pichla Aleksander

17/ Piwowarczyk Jakub

18/ Sielicka Paulina

19/ Surowiec Agnieszka

20/ Swatowska Paulina

21/ Szast Katarzyna

22/ Szylin Żaneta

23/ Wieczorek Jarosław

24/ Wileński Mateusz

25/ Zagrobelna Patrycja

 

rok szkolny 2002/2003:

VI e -  wychowawca: Tomasz Klimczak

             /wychowawca w I – III: 

1/ Badowska Martyna

2/ Dytkowski Piotr

3/ Gierczak Kamil

4/ Gochnio Mateusz

5/ Harłukowicz Diana

6/ Januszkiewicz Anna

7/ Kamińska Katarzyna

8/ Karna Paulina

9/ Kondryszyn Michał

10/ Kozaczuk Dominika

11/ Krasuń Alicja

12/ Luttera Mariusz

13/ Maciak Mateusz

14/ Marchewa Łukasz

15/ Nadziejko Radosław

16/ Ostrowska Justyna

17/ Ostrowski Mateusz

18/ Paszulewicz Patryk

19/ Szarek Emilia

20/ Szukiełojć Radosław

21/ Szwelerska Edyta

22/ Telenga Mateusz

23/ Trukawka Helena

24/ Zakobielska Pamela

25/ Zrada Grzegorz

 

rok szkolny 2002/2003:

VI f -  wychowawca: Bogdan Kawiecki

             /wychowawca w I – III: 

1/ Aniśko Agata

2/ Burdzy Milena

3/ Chwietkiewicz Mateusz

4/ Chudziński Konrad

5/ Cichocki Szymon

6/ Czaplińska Agnieszka

7/ Gilarowska Alicja

8/ Gólczyńska Paulina

9/ Harnatkiewicz Elena

10/ Hauza Beata

11/ Karpiński Paweł

12/ Klaus Tomasz

13/ Kolenda Julita

14/ Krupa Jolanta

15/ Krupa Marek

16/ Latkowska Ewelina

17/ Padiasek Paweł

18/ Piegdoń Paulina

19/ Rychcik Małgorzata

20/ Rycko Paweł

21/ Sielicki Mariusz

22/ Waszkiewicz Nikodem

23/ Zarzecka Alicja

24/ Ziółkowski Mateusz

25/ Żarski Patryk

 

rok szkolny 2003/2004:

VI a -  wychowawca: Robert Mieczaniec

             /wychowawca w I – III: 

1/ Błażewicz Adelajda

2/ Brzymowska Aneta

3/ Chrzanowska Aneta

4/ Dąbrowska Dagmara

5/ Galiński Marcin

6/ Galiński Tomasz

7/ Hinz Paweł

8/ Hinz Piotr

9/ Jóźko Mateusz

10/ Kaźmieruk Tomasz

11/ Kocięda Katarzyna

12/ Kopczyńska Elżbieta

13/ Kurowska Izabela

14/ Kurowski Adam

15/ Lewko Anna

16/ Linkiewicz Katarzyna

17/ Piórkowska Agata

18/ Poddubiuk Sebastian

19/ Pramik Magdalena

20/ Rant Liza

21/ Rogalski Marek

22/ Siok Ilona

23/ Szydłowska Kamila

24/ Tobey Ilona

25/ Wiszniewiecka Julita

26/ Woś Paulina

 

rok szkolny 2003/2004:

VI b -  wychowawca: Małgorzata Surowiec

             /wychowawca w I – III: 

1/ Budny Mateusz

2/ Dzikiewicz Agata

3/ Głąb Urszula

4/ Gochnio Adrian

5/ Horak Marek

6/ Jaworska Klaudia

7/ Konkel Katarzyna

8/ Kopczyńska Justyna

9/ Krzysztoń Mateusz

10/ Kurdziuk Alicja

11/ Kurowski Krzysztof

12/ Kwiatkowska Ewa

13/ Liszka Katarzyna

14/ Mickiewicz Tomasz

15/ Nicińska Beata

16/ OryniakOrest

17/ Pacek Michał

18/ Pastuszuk Bartosz

19/ Rudnicki Łukasz

20/ Sobczak Katarzyna

21/ Staszczyński Sławomir

22/ Tereszewski Mieczysław

23/ Tymczyna Justyna

24/ Wierzbicka Alicja

25/ Wójcik Maciej

26/ Zieliński Rafał

 

rok szkolny 2003/2004:

VI c -  wychowawca: Jolanta Ryczaj

             /wychowawca w I – III: 

1/ Baczkowska Dorota

2/ Fornal Aleksandra

3/ Giecewicz Adam

4/ Goerick Małgorzata

5/ Kiryluk Dorota

6/ Kolasińska Anna

7/ Kozłowski Krzysztof

8/ Krankowski – Turkiewicz Michał

9/ Krzywiec Krzysztof

10/ Marek Ireneusz

11/ Matusiak Paweł

12/ Mikicin Marta

13/ Moroz Daria

14/ Rebell Andrzej

15/ Sidorowicz Adrian

16/ Sikorski Michał

17/ Socha Paulina

18/ Szczepanowicz Patrycja

19/ Walon Przemysław

20/ Wardziński Jakub

21/ Wileński Bartłomiej

 

rok szkolny 2003/2004:

VI d-  wychowawca: Katarzyna Szulżycka

            /wychowawca w I – III: 

1/ Budzyński Patryk

2/ Chmielewska Katarzyna

3/  Dębski Radosław

4/ Dub Tomasz

5/ Duduś Radosław

6/ Hamerska Karolina

7/ Kamiński Mateusz

8/ Kulewicz Mateusz

9/ Krysiak Aleksandra

10/ Madej Bartosz

11/ Mikutko Paweł

12/ Modzelewski Dawid

13/ Mróz Malwina

14/ Ochab Magdalena

15/ Rapita Mateusz

16/ Rapita Milena

17/ Rekowski Paweł

18/ Reszke Mariusz

19/ Rudzińska Justyna

20/ Sielicka Małgorzata

21/ Sieradocha Anna

22/ Sołoń Marek

23/ Stelmarska Milena

24/ Szyfman Mateusz

25/ Szypluk Sebastian

26/ Wawrzyniuk Ewelina

27/ Wawrzyniuk Kamil

 

rok szkolny 2003/2004:

VI e -  wychowawca: Irena Dębska

            /wychowawca w I – III: 

1/Aniśko Agata

2/ Borkowska Małgorzata

3/ Charun Alicja

4/ Dobosz Paweł

5/ Dobreńko Martyna

6/ Drożdż Dawid

7/ Falkowski Arkadiusz

8/ Grabowski Tomasz

9/ Ignatowska Paulina

10/ Kahs Agnieszka

11/ Kruczyńska Anna

12/ Kulewicz Damian

13/ Lisowska Aleksandra

14/ Łukaszewska Izabela

15/ Maciak Paweł

16/ Mazurek Mateusz

17/ Obłoza Elżbieta

18/ Obłoza Monika

19/ Orłowska Justyna

20/ Pacholczyk Anna

21/ Padiasek Damian

22/ Surowiec Iwona

23/ Teske Paulina

24/ Wawryszczuk Jacek

25/ Wojtkiewicz Paweł

26/ Zanecka Anetta

 

rok szkolny 2003/2004:

VI f -  wychowawca: Mirosława Szulhan

            /wychowawca w I – III: 

1/ Barańska Paulina

2/ Delius Ilona

3/ Głowska Ewelina

4/ Gorąca Marta

5/ Hrycyna Natalia

6/ Krasnodębska Dajana

7/ Kulesza Joanna

8/ Kulesza Kamil

9/ Lemański Adrian

10/ Luttera Magdalena

11/ Michalczuk Rafał

12/ Pietrukowski Łukasz

13/ Proniewska Adrianna

14/ Rybczyńska Agnieszka

15/ Rymowicz Barbara

16/ Salińska Angelika

17/ Soliński Artur

18/ Sosnowska Magdalena

19/ Szarek Przemysław

20/ Świeca Rafał

21/ Talarek Mateusz

22/ Wierzbicka Joanna

23/ Wytrwał Artur

24/ Zaworska Joanna

25/ Zbróg Natalia

 

rok szkolny 2004/2005:

VI a -  wychowawca: Renata Pisarska – Giecewicz

           /wychowawca w I – III: 

1/ Bójko Hubert

2/ Budzyńska Patrycja

3/ Erdt Piotr

4/ Fornal Kinga

5/ Gawryś Ewelina

6/ Gołębiewska Katarzyna

7/ Jakubiuk Damian

8/ Kundzinowicz Beata

9/ Kurowska Beata

10/ Lubomska Natalia

11/ Luniak Grzegorz

12/ Łagodziński Marcin

13/ Maciejewska Magdalena

14/ Pietrukowski Adam

15/ Rogalski Daniel

16/ Rzeszutko Kamila

17/ Saliński Kamil

18/ Sielicka Ewelina

19/ Sielicki Michał

20/ Soliński Piotr

21/ Szukiełojć Mateusz

22/ Wachełko Przemysław

23/ Wawrzyniuk Łukasz

24/ Zaremba Agnieszka

 

rok szkolny 2004/2005:

VI b -  wychowawca: Sabina Sienkiewicz

             /wychowawca w I – III: 

1/ Bąk Kinga

2/ Burdzy Paweł

3/ Dzwonkowska Agnieszka

4/ Gąsiewska Amanda

5/ Jurgielewicz Tomasz

6/ Kityk Marek

7/ Konofalska Joanna

8/ Kostek Roksana

9/ Kościuk Patryk

10/ Kowalczyk Magdalena

11/ Ługowska Joanna

12/ Nawrocka Alina

13/ Pawlikowska Agnieszka

14/ Rodź Mateusz

15/ Romanowski Zdzisław

16/ Rudnicki Paweł

17/ Rycko Kamil

18/ Smoliński Dawid

19/ Swatowska Aneta

20/ Trzcińska Martyna

21/ Trzciński Mariusz

22/ Wikowska Katarzyna

23/ Wiszniewiecka Anna

24/ Wójtowicz Bartłomiej

25/ Wójtowicz Maciej

 

rok szkolny 2004/2005:

VI c -  wychowawca:  Elżbieta Szymorek

             /wychowawca w I – III: 

1/ Bakun Przemysław

2/ Boryczka Aleksandra

3/ Dąbrowska Aleksandra

4/ Demkowicz Natalia

5/ Dudek Jakub

6/ Gatka Mateusz

7/ Goerick Jakub

8/ Januszko Alicja

9/ Krawiec Kornel

10/ Maliszewska Agata

11/ Mierzwa Ewelina

12/ Mikszewicz Paula

13/ Murawski Maciej

14/ Ogińska Sara

15/ Olszewska Patrycja

16/ Paszkowski Michał

17/ Pieciukiewicz Magda

18/ Płatkowski Maciej

19/ Polenik Zorjana

20/ Soroko Magdalena

21/ Waszczyszyn Bartłomiej

22/ Wesołowski Kamil

23/ Ziętek Ramona

24/ Żygo Paulina

 

rok szkolny 2004/2005:

VI d -  wychowawca:  Anna Hrybyk

             /wychowawca w I – III: 

1/ Balicki Artur

2/ Bieniuszewicz Daniel

3/ Czyż Damian

4/ DallakianMhitar

5/ Dunajski Bartosz

6/ Grabowska Ewelina

7/ Horbal Marcin

8/ Kahs Karolina

9/ Kaliszuk Kamil

10/ Kocięda Izabela

11/ Kołodziejczyk Konrad

12/ Lewandowska Paulina

13/ Lewkowicz Dawid

14/ Marciszewski Patryk

15/ Niski Łukasz

16/ Olkowski Marcel

17/ Opałka Paulina

18/ Paszak Paweł

19/ Szostko Joanna

20/ Telenga Leszek

21/ Trusow Katarzyna

22/ Wądzyński Radosław

23/ Wileński Błażej

24/ Zrada Piotr

 

rok szkolny 2004/2005:

VI e -  wychowawca:  Agnieszka Owczarek

             /wychowawca w I – III: 

1/ Bąbelewska Edyta

2/ Dąbek Damian

3/ Dohojda Karolina

4/ Gołębiewska Anna

5/ Gorący Marcin

6/ Kill Mateusz

7/ Kolasińska Kamila

8/ Kozłowski Roman

9/ Krasnodębska Samanta

10/ Kubicka Aneta

11/ Kupiec Joanna

12/ Linkiewicz Wojciech

13/ Makarewicz Izabela

14/ Markwat Inga

15/ Odrowski Paweł

16/ Rant Kamil

17/ Siepsiak Tomasz

18/ Sosnowski Marcin

19/ Stalczewska Helena

20/ Szczepanowicz Adrian

21/ Szypluk Cezary

22/ Więcierzewski Mateusz

23/ Zieliński Damian

 

rok szkolny 2005/2006:

VI a -  wychowawca:  Iwona Kurdziuk

             /wychowawca w I – III: 

1/ Aniśko Adam

2/ Baczkowska Aleksandra

3/ Badowska Aleksandra

4/ Barański Mateusz

5/ Buklewski Tomasz

6/ Drozdowska Aneta

7/ Hruszka Sandra

8/ Kazaryn Magdalena

9/ Koguciuk Mateusz

10/ Komaiszko Dorian

11/ Kuberska Emilia

12/ Kwiatkowski Michał

13/ Lewandowska Adrianna

14/ Lewandowska Urszula

15/ Macioch Martyna

16/ Mazur Dominika

17/ Mrózek Maciej

18/ Pruński Szymon

19/ Sikorski Marcin

20/ Stolarczyk Mariusz

21/ Toruński Michał

22/ Zielińska Magda

 

rok szkolny 2005/2006:

VI b -  wychowawca:  Anetta Pawlukowska

             /wychowawca w I – III: 

1/ Adamski Patryk

2/ Badowska Alicja

3/ Bartczak Małgorzata

4/ Bartosiewicz Błażej

5/ Białowąs Kamil

6/ Bobrowski Patryk

7/ Czarny Agata

8/ Drewniak Dawid

9/ Fornal Dominika

10/ Gwóźdź Zuzanna

11/ Herner Eryk

12/ Kochańska Iwona

13/ Kumidor Piotr

14/ Kurowska Monika

15/ Łukaszewska Katarzyna

16/ Murzynowska Paulina

17/ Mystkowski Emil

18/ Mytyk Szymon

19/ Pawlic Izabela

20/ Pokora Mateusz

21/ Rojewska Iga

22/ Stańczyk Kamila

23/ Starzyński Damian

24/ Szydłowska Magdalena

25/ Tobey Julia

26/ Urbanowski Bartłomiej

27/ Żmich Dominika

28/ Żydak Karolina

 

rok szkolny 2005/2006:

VI c -  wychowawca:  Bogdan Kawiecki

             /wychowawca w I – III: 

1/ Brzozowski Grzegorz

2/ Brzozowski Mateusz

3/ Bukowska Beata

4/ Choszcz Mateusz

5/ Dziurawiec Katarzyna

6/ Gawrońska Aneta

7/ Gawrońska Emilia

8/ Gawryś Milena

9/ Gosiewski Damian

10/ Grabowska Patrycja

11/ Iskra Katarzyna

12/ Kołtun Sebastian

13/ Kondratowicz Paulina

14/ Korneluk Mateusz

15/ Lubomski Arkadiusz

16/ Luttera Ewelina

17/ Malarz Martyna

18/ Piotrowski Marek

19/ Saliński Sławomir

20/ Sikorska Paulina

21/ Szostak Bartłomiej

22/ Szumalska Paulina

23/ Warowny Jarosław

24/ Welenc Patryk

25/ Wójciga Michalina

26/ Zaworska Ewelina

27/ Zrada Igor

 

rok szkolny 2005/2006:

VI d -  wychowawca:  Izabela Wiącek

             /wychowawca w I – III: 

1/ Bąk Natalia

2/ Chrzanowski Sebastian

3/ Czepukas Krystian

4/ Gajdamowicz Karol

5/ Galińska Agata

6/ Gawryś Tomasz

7/ Gierałtowski Michał

8/ Gierczak Łukasz

9/ Jurewicz Kamil

10/ Kaczyński Filip

11/ Kordońska Kamila

12/ Krawczyk Klaudia

13/ Krupa Monika

14/ Kruza Karolina

15/ Kurowski Tadeusz

16/ Lewko Michał

17/ Mickiewicz Magdalena

18/ Mierzwa Mateusz

19/ Nicińska Kamila

20/ Oryniak Olga

21/ Reszke Michał

22/ Strzecha Katarzyna

23/ Surowiec Paulina

24/ Swatowska Malwina

25/ Szczepanik Jakub

26/ Szylin Szymon

27/ Wajdlejt Marta

28/ Wiszniewicki Patryk

 

rok szkolny 2005/2006:

VI e -  wychowawca:  Roman Brandys

             /wychowawca w I – III: 

1/Bąbelewska Sara

2/ Buszka Łukasz

3/ Cichomska Natalia

4/ Godlewski Krzysztof

5/ Dmochewicz Michał

6/ Gąsiewska Ilona

7/ Górska Izabela

8/ Horbal Mateusz

9/ Hrycyna Łukasz

10/ Jarmużewski Łukasz

11/ Jechna Rafał

12/ Kruszewska Ilona

13/ Kryca Natalia

14/ Kulesza Beata

15/ Leończuk Igor

16/ Lazarewicz Marcin

17/ Lisowski Daniel

18/ Matczuk Krystian

19/ Michalczuk Tomasz

20/ Pakier Krzysztof

21/ Reczek Magdalena

22/ Rowdo Kamil

23/ Stalczewski Michał

24/ Żarska Beata

25/ Żydak Marta

 

rok szkolny 2006/2007:

VI a -  wychowawca:  Anna Kaczmarzewska

             /wychowawca w I – III: 

1/ Burzymowski Paweł

2/ Choszcz Marika

3/ Dębiński Łukasz

4/ Dyl Kornel

5/ Galiński Marek

6/ Gołdyn Jakub

7/ Hruszka Patryk

8/ Kamińska Katarzyna

9/ Kapica Paulina

10/ Kaźmieruk Piotr

11/ Kierul Monika

12/ Krasicka Ewelina

13/ Kumidor Radosław

14/Manczuński Mateusz

15/ Modrzejewska Karolina

16/ Myszka Agata

17/ Pawlikowska Joanna

18/Pietroczko Sylwia

19/ Pramik Katarzyna

20/ Saniewski Łukasz

21/ Sikorska Joanna

22/ Solińska Ewa

23/ Sołdyński Oskar

24/ Tomkiewicz Emil

25/ Waszczyszyn Maciej

26/ Zieliński Adam

 

rok szkolny 2006/2007:

VI b -  wychowawca:  Katarzyna Smyk

             /wychowawca w I – III: 

1/Bzdek Paulina

2/ Ciszkowska Beata

3/ Kowalczyk Michał

4/ Krzysztoń Łukasz

5/ Lesik Paweł

6/ Marek Rafał

7/ Ney Daniel

8/ Pietrowski Ryszard

9/ Romanowska Angelika

10/ Saliński Sławomir

11/ Wagner Ewelina

12/ Wierzbicki Kacper

13/ Woźniak Joanna

14/ Zorena Krzysztof

 

rok szkolny 2006/2007:

VI c -  wychowawca:  Mariola Dajnowska

 /wychowawca w I – III:  

1/ Atkielski Bartosz

2/ Bakun Marta

3/ Borzuchowska Kamila

4/ Chawraj Klaudia

5/ Demko Daria

6/ Gajda Paula

7/ Gałaś Agata

8/ Gitlin Jakub

9/ Jaroszek Magdalena

10/ Jodko Konrad

11/ Karkut Ksenia

12/ Kopczyński Maciej

13/ Krasuń Piotr

14/ Kruczyńska  Anna

15/ Krzywiec Kamil

16/ Miąsko Marcin

17/ Miłoszewski Michał

18/ Nowak Karolina

19/ Olkowska Karolina

20/ Olszewska Dagmara

21/ Patecka Aleksandra

22/ Penkalska Katarzyna

23/ Radziwon Filip

24/ Rudź Iwona

25/ Skrzypiec Angelika

26/ Stachowiak Patrycja

27/ Stanicki Tomasz

 

 

rok szkolny 2006/2007:

VI d -  wychowawca:  Katarzyna Szulżycka

            /wychowawca w I – III: 

1/Bogdan Martyna

2/ Chałupka Krzysztof

3/ Drozd Maria

4/ Duduś Dominika

5/ Gawryś Agata

6/ Gorący Daniel

7/ Gronczewski Michał

8/  Gronert Adrianna

9/ Grzesiak Bartosz

10/ Horbal Lidia

11/ Kaliszuk Natalia

12/ Korwecki Filip

13/ Kisielewski Łukasz

14/ Korzeniowska Kinga

15/ Kozłowski Andrzej

16/ Kurowski Tadeusz

17/ Lipiec Michał

18/ Lisowski Patryk

19/ Łączyńska Aleksandra

20/ Radziewicz Marcin

21/ Sielicka Ewelina

22/ Tereszewska Katarzyna

23/ Zaborowski Jakub

24/ Żarski Radosław

 

rok szkolny 2006/2007:

VI e -  wychowawca:  Jolanta Ryczaj

            /wychowawca w I – III: 

1/ AniśkoMaciej

2/ Boryczka Jakub

3/ Bukowska Anna

4/ Demkowicz Izabela

5/ Dohojda Łukasz

6/ Drelich Ewa

7/ Gierat Aleksandra

8/ Gugała Elwira

9/ Horak Kamil

10/ Iwankow Joanna

11/ Kill Jakub

12/ Kolibowski Marcin

13/ Kondryszyn Marcin

14/ Konofalski Krzysztof

15/ Lubomski Arkadiusz

16/ Mazurek Kamil

17/ Pacholczyk Karolina

18/ Poddubiuk Sylwia

19/ Surowiec Cezary

20/ Wołoch Paulina

21/ Wróblewski Oskar

22/ Zaborny Mateusz

23/ Zakobielska Nikola

 

rok szkolny 2006/2007:

VI f -  wychowawca:  Robert Mieczaniec

            /wychowawca w I – III: 

1/ Brzozowska Natalia

2/ Dudek Szymon

3/ Gólczyński Marek

4/ Jakubowska Karolina

5/ Kołodziejska Anna

6/ Kot Tomasz

7/ Krasnodębski Konrad

8/ Kukliński Patryk

9/ Kulesza Sebastian

10/ Lisowski Daniel

11/ Motyka Patryk

12/ Piróg Alicja

13/ Rychcik Monika

14/ Siedlecki Jan

15/ Sołdyńska Iwona

16/ Stopka Mateusz

17/ Symonowicz Daria

18/ Szatanek Angelika

19/ Teodorczuk Mariusz

20/ Wasilewski Mateusz

21/ Wierzbicki Jarosław

22/ Wierzbicki Piotr

 

rok szkolny 2007/2008:

VI a -  wychowawca:  Elżbieta Szymorek

            /wychowawca w I – III: 

1/ Binkul Elżbieta

2/ Boryczko Maciej

3/ Chodasewicz Piotr

4/ Dudek Estera

5/ Głuchowska Milena

6/ Jechna Łukasz

7/ Kleina Łukasz

8/ Kolibowski Kamil

9/ Kołodziejski Radosław

10/ Kurzajczyk Patryk

11/ Lebiedziew Anna

12/ Lewandowska Katarzyna

13/ Łukaszewska Kamila

14/ Moniuk Mateusz

15/ Opałka Klaudia

16/ Paradowska Klaudia

17/ Rojewski Radosław

18/ Sobolewski Norbert

19/ Soliński Kamil

20/ Szarek Marcin

21/ Wileńska Aleksandra

 

rok szkolny 2007/2008:

VI b -  wychowawca:  Katarzyna Szulżycka

            /wychowawca w I – III: 

1/ Chrzanowska Marta

2/ Ciszkowska Anna

3/ Długi Wojciech

4/ Kaczmarzewski Łukasz

5/ Kalinowska Kinga

6/ Karny Paweł

7/ Kulewicz Artur

8/ Maciak Norbert

9/ Marek Agnieszka

10/ Marek Joanna

12/ Miernicki Adrian

13/ Milewska Magdalena

14/ Owczarek Patrycja

15/ Pawlukowska Andrea

16/ Romanowski Michał

17/ Szabat Katarzyna

18/ Szyłko Magda

19/ Wagner Agata

20/ Zakrzewska Natalia

21/ ZawieskaŻaneta

22/ Zaworska Agnieszka

 

rok szkolny 2007/2008:

VI c -  wychowawca: Tomasz Klimczak

            /wychowawca w I – III: 

1/Chwetkiewicz Marta

2/Cieplucha Aleksandra

3/ Dalak Michał

4/ Drozd Katarzyna

5/ Dudzik Marcin

6/ Gawryś Łukasz

7/ Hołysz Przemysław

8/ Kazaryn Adrian

9/ Kędziora Marcin

10/ Kruczyńska Elżbieta

11/ Maciejewski Łukasz

12/ Majewski Damian

13/ Maluchnik Agata

14/ Orzechowska Karolina

15/ Pacholczyk Marta

16/ Pawłowska Kamila

17/ Rosa Klaudia

18/ Rycko Elwira

19/ Saliński Łukasz

20/ Trznadel Maja

21/ Wądzyński Hubert

 

rok szkolny 2007/2008:

VI d -  wychowawca:  Anetta Pawlukowska

            /wychowawca w I – III: 

1/ Bogusławski Wojciech

2/ Bojar Mateusz

3/ Czupajło Alicja

4/ Dohojda Mateusz

5/ Falkowska Agata

6/ Hrycyna Aleksandra

7/ Jakimiak Kamil

8/ Jakonis Ewelina

9/ Jędrasik Krystian

10/Kimso Kamil

11/ Motyka Kamila

12/ Mroczek Dominika

13/ Nosarzewska Alicja

14/ Pawłowska Karolina

15/ Popielarczyk Aleksandra

16/ Rebell Agnieszka

17/ Ryczaj Magdalena

18/ Stolarczyk Katarzyna

19/ Szumert Dawid

20/ Szymorek Andrzej

21/ Tabero Kacper

22/ Wiśniewski Piotr

23/ Zienkiewicz Jagoda

 

rok szkolny 2007/2008:

VI e -  wychowawca:  Renata Pisarska - Giecewicz

            /wychowawca w I – III: 

1/ Danielewicz Martyna

2/ Gosiewska Marta

3/ Kamieniecki Mateusz

4/ Kulesza Urszula

5/ Lewko Michał

6/ Macioch Maciej

7/ Olszewski Sebastian

8/ Piotrowski Adam

9/ Rackiewicz Piotr

10/ Rodź Łukasz

11/ Symonowicz Katarzyna

12/ Świeca Michał

13/ Wokiera Bartłomiej

14/ Wożniak Michał

15/ Zrada Andrzej

 

rok szkolny 2008/2009:

VI a -  wychowawca:  Anna Hrybyk

            /wychowawca w I – III:

1/ Bieniuszewicz Natalia

2/ Borasa Wioletta

3/ Brodzińska Magdalena

4/ Fidura Aleksandra

5/ Gajdamowicz Izabela

6/ Gierwatowska Martyna

7/ Goluch Mateusz

8/ Januszko Małgorzata

9/ Krzepkowski Maciej

10/ Kurminowska Martyna

11/ Leszczyńska Patrycja

12/ Litwin Sonia

13/ Matczuk Daniel

14/ Matusiak Piotr

15/ Modrzejewska Dorota

16/ Moskal Marlena

17/ Ogińska Martyna

18/ Pańczuk Angelika

19/ Podbielska Karolina

20/ Radziewicz Małgorzata

21/ Szulhan Marta

22/ Touhami Stefan

23/ Wąsowicz Krzysztof

24/ Winiczeńko Angelika

25/ Wiśniewski Hubert

26/ Żeglarski Miłosz

 

rok szkolny 2008/2009:

VI b -  wychowawca:  Iwona Kurdziuk

            /wychowawca w I – III:

1/ Brzozowska Joanna

2/ Ciepliński Patryk

3/ Czerwik Mateusz

4/ Frankowski Adrian

5/ Gawryś Karol

6/ Górska Klaudia

7/ Gryczon Karolina

8/ Leszczyńska Natalia

9/ Łukaszewska Magdalena

10/ Mazuryk Radosław

11/ Murzynowska Anita

12/ Nowak Adrian

13/ Pastuszuk Hubert

14/ Pietrukowski Tomasz

15/ Ptaszyńska Klaudia

16/ Rapita Patrycja

17/ Rudnicki Mateusz

18/ Skupińska Magdalena

19/ Szarek Rafał

20/ Trojanowski Patryk

21/ Warowny Damian

22/ Welenc Patrycja

23/ Woronowicz Bartłomiej

24/ Zalewski Patryk

25/ Zariczna Natalia

26/ Zaworski Adrian

 

rok szkolny 2008/2009:

VI c -  wychowawca:  Bogdan Kawiecki

            /wychowawca w I – III:

1/ Błażejewska Agata

¹/ Błażejewski Łukasz

3/ Burzymowska Justyna

4/ Czyżykowski Szymon

5/ Gajewski Kamil

6/ Gierczak Anita

7/ Jaszczuk Piotr

8/ Kalandyk Patryk

9/ Kołodziejczyk Agata

10/ Kopowski Bartłomiej

11/ Kowalska Patrycja

12/ Kukla Łukasz

13/ Lisowski Robert

14/ Łuniewski Sebastian

15/ Marciszewska Anna

16/ Plasewicz Olga

17/ Rzeszutko Natalia

18/ Solońska Anna

19/ Szafraniec Agata

20/ Szmigielski Adrian

21/ Szukiełowicz Dominik

22/ Tomaszewicz Joanna

23/ Tomczyk Nikola

24/ Trznadel Agata

25/ Zawada Julia

 

rok szkolny 2008/2009:

VI d-  wychowawca:  Małgorzata Pietrusik

            /wychowawca w I – III:

1/ Borkowski Kamil

2/ Danilewicz Agata

3/ Dudek Michał

4/ Golański Jakub

5/ Graczyk Mateusz

6/ Ilgert Mikołaj

7/ Jacuńska Agnieszka

8/ Klicki Artur

9/ Kurowski Grzegorz

10/ Nicińska Anita

11/ Obłoza Przemysław

12/ Pawelec Gabriela

13/ Posiadała Kamil

14/ Postek Bartłomiej

15/ Stachowiak Dawid

16/ Szast Mateusz

17/ Waszczyszyn Daniel

 

rok szkolny 2008/2009:

VI e-  wychowawca:  Agnieszka Szeniawska

            /wychowawca w I – III:

1/Bieniuszewicz Kamil

2/ Bujko Kamil

3/ Choczaj Grzegorz

4/ Damięcka Klaudia

5/ Dąbek Katarzyna

6/ Fedoratkin Agata

7/ Górska Karolina

8/ Gruszka Patryk

9/ Ignatowski Karol

10/ Jackowski Rafał

11/ Kościuk Kamil

12/ Lewandowski Jakub

13/ Ney Mateusz

14/ Olszowy Klaudia

15/ Pacholczyk Paulina

16/ Romanowski Arkadiusz

17/ Rowdo Patrycja

18/ Rychcik Magdalena

19/ Sołdyńska Weronika

20/ Szczepanik Katarzyna

21/ Szypluk Krzysztof

 

rok szkolny 2009/2010:

VI a -  wychowawca:  Tomasz Klimczak

            /wychowawca w I – III:

1/ Brzeska Kamila

2/ Budny Bartosz

3/ Budzyński Szymon

4/ Dajnowska Kaja

5/ Demko Igor

6/ Drążkowska Paulina

7/ Dub Piotr

8/ Dzięcioł Daniel

9/ Gajdamowicz Martyna

10/ Kapica Adam

11/ Kawiecki Wojciech

12/ Kopczyński Przemysław

13/ Kozłowska Daria

14/ Kuberski Łukasz

15/ Luttera Adrian

16/ Miąsko Sebastian

17/ Mierzwa Dominika

18/ Olejnik Patrycja

19/ Ruda Dawid

20/ Strankowski Wojciech

21/ Szczepanowicz Kamil

22/ Szyłko Michał

23/ Świder Maciej

24/ Telenga Weronika

25/ Wolak Adam

26/ Żejmo Daria

27/ Żydziak Dominika

 

rok szkolny 2009/2010:

VI b -  wychowawca:  Emilia Kościug

            /wychowawca w I – III:

1/ Borosa Magdalena

2/ Bożko Bartosz

3/ Brzozowska Martyna

4/ Bunda Kamila

5/ Ciężkowska Patrycja

6/ Dobosz Daniel

7/ Gajda Monika

8/ Gajewski Dorian

9/ Grzesiak Michał

10/ Jurewicz Izabela

11/Kalicka Beata

12/ KozlovaJulia

13/ Leszczyński Jakub

14/ Martyniuk Mateusz

15/ Misiewicz Konrad

16/ Pawlukowska Klaudia

17/ Pawłowski Damian

18/ Pietkiewicz Kinga

19/ Rumianowski Jan

20/ Sieradocha Dominika

21/ Snarska Agata

22/ Szczepanowicz Klaudia

23/ Wabińska Daria

24/ Walon Bartosz

25/ Witak Cezary

26/ Zawadzki Damian

 

rok szkolny 2009/2010:

VI c -  wychowawca:  Ewa Golis

            /wychowawca w I – III:

1/Czaja Joanna

2/ Dębiński Jarosław

3/ Drożdż Eliza

4/ Dudzik Agnieszka

5/ Gajewski Jakub

6/ Gałązka Konrad

7/ Grzegorczyk Kacper

8/ Harłukowicz Oliwia

9/ Hrycyna Andrzej

10/ Kityk Michalina

11/ Kondratowicz Grzegorz

12/ Kroczyńska Laura

13/ Kunc Julia

14/Kuźma Julia

15/ Łuczak Anna

16/ Mikszewicz Natalia

17/ Mirkowski Radosław

18/ Nawrocka Oliwia

19/Pieniak Dominika

20/ Piwowarski Jakub

21/ Rodziewicz Przemysław

22/ Salińska Dagmara

23/ Smaga Kamila

24/ Surowiec Michał

 

rok szkolny 2009/2010:

VI d -  wychowawca:  Robert Mieczaniec

            /wychowawca w I – III:

1/ Bąk Piotr

2/Bieraga Karolina

3/ Ciempiel Arkadiusz

4/ Cytrynowicz Justyna

5/ Czyżykowski Jakub

6/ GochnaAgata

7/ Hołysz Justyna

8/ Jakimiak Magdalena

9/ Jastrzębska Agata

10/ Kołodziejczyk Andrzej

11/ Kućko Paulina

12/ Kurowska Małgorzata

13/ Łomnicki Damian

14/ Łukaszewski Kamil

15/ Ochnia Patrycja

16/ Paszulewicz Marcin

17/ Sobucka Karolina

18/ Świdzińska Jowita

19/ Woś Przemysław

 

rok szkolny 2010/2011:

VI a -  wychowawca:  Agnieszka Popek

            /wychowawca w I – III:

1/ Klaudia Ambrosewicz

2/ Bujko Karol

3/ Ciecierski Bartłomiej

4/ Dębińska Aadrianna

5/ Drost Mateusz

6/ Filipek Karolina

7/ Gawryło Bartłomiej

8/ Jechna Robert

9/ Konofalski Paweł

10/ Kostek Łukasz

11/ Kryca Krystian

12/ Kulewicz Radosław

13/ Lebiedziew Paula

14/ Lech Michał

15/ Lewko Agata

16/ Milaniuk Adrian

17/Olechowicz Jakub

18/ Pawlak Michał

19/ Sęczyk Karol

20/ Siennicki Bartosz

21/ Skupiński Krystian

22/ Stopka Joanna

23/ Zakrzewski Michał

24/ Zaworski Michał

 

rok szkolny 2010/2011:

VI b -  wychowawca:  Renata Pisarska - Giecewicz

            /wychowawca w I – III:

1/ Białowąs Kacper

2/ Bogdańska Paulina

3/ Byndas Mateusz

4/ Golec Magdalena

5/ Hebda Damian

6/ Jędrasik Karolina

7/ Kiwak Mateusz

8/ Kozińska Magdalena

9/ Krasicki Seweryn

10/ Krynicz Dawid

11/ Mazurek Patrycja

12/ Merchel Kinga

13/ Obłoza Tomasz

14/ Pacyna Małgorzata

15/ Piegdoń Kacper

16/ Pietnoczko Dominika

17/ Pietrukowska Monika

18/ Prymek Natalia

19/ Rycko Wiktoria

20/ Sagan Rafał

21/ Szydłowski Dominik

22/ Wierzbicki Damian

23/ Wójtowicz Michał

24/ Zakrzewski Daniel

25/ Zbróg Błażej

 

rok szkolny 2010/2011:

VI c -  wychowawca:  Elżbieta Zabiełło - Olszewska

            /wychowawca w I – III:

1/BieragaDamian

2/ Brodzińska Justyna

3/ Czątkowski Sebastian

4/ Dalak Beata

5/ Dremo Sebastian

6/ Horbal Radosław

7/ Kazubek Cezary

8/ Kędzierska Monika

9/ Kowalewska Patrycja

10/ Kowalski Wojciech

11/ Langowska Dorota

12/ Łubiński Łukasz

13/ Mieczkowski Mateusz

14/ Nowiński Marek

15/ Opalach Jakub

16/ Pryśko Katarzyna

17/ Romanowski Maciej

18/ Rychcik Maciej

19/ Sikut Piotr

20/ Skoplak Małgorzata

21/ Swatowski Przemysław

22/ Szydłowski Sebastian

23/ Trojanowska Karolina

24/ Waszczyszyn Jagoda

25/ Waszczyszyn Paweł

26/ Zaremba Izabela

 

rok szkolny 2010/2011:

VI d -  wychowawca:  Anetta Pawlukowska

            /wychowawca w I – III:

1/ Bogdan Aleksandra

2/ Borowiec Dawid

3/ Broński Radosław

4/ Chłopska Monika

5/ Dunajska Julia

6/ Falkowska Paulina

7/ Gajda Oriana

8/ Giecewicz Izabela

9/ Krzywiec Magdalena

10/ Kurzyński Maciej

11/ Lewandowski Damian

12/ Makutunowicz Dominik

13/ Matczuk Damian

14/ Mieczaniec Paweł

15/ Mieczkowski Marcin

16/ Murzynowski Krystian

17/ Osowski Damian

18/ Pianko Martyna

19/ Portka Natalia

20/ Rewerski Jan

21/ Rutkowska Anna

22/ Siejk Szymon

23/ Sielicka Martyna

24/ Sikorska Karolina

25/ Tabero Michał

26/ Wilczyński Kacper

 

rok szkolny 2011/2012:

VI a -  wychowawca:  Mariola Dajnowska

            /wychowawca w I – III:

1/ Bożko Mateusz

2/ Drozdowski Michał

3/ Dudczak Izabela

4/ Dzioba Paulina

5/ Gorbaczewska Natalia

6/ Graczewska Magdalena

7/ Jakóbowska Joanna

8/ Karabela Seweryn

9/ Kazubek Bartosz

10/ Kierul Marcin

11/ Kiman Bartłomiej

12/ Kimso Wojciech

13/ Kulla Przemysław

14/ Kumidor Wiktor

15/ Kurek Jan

16/ Kurek Stanisław

17/ Kwiatkowska Julia

18/ Leończuk Aleksander

19/ Mackiewicz Dominika

20/ Maliszewska Marta

21/ Motyka Michalina

22/ Pacholczyk Weronika

23/ Sielicki Maciej

24/ Sieradocha Kamila

25/ Socińska Klaudia

26/ Śluzek Natalia

27/ Winiczeńko Natalia

 

rok szkolny 2011/2012:

VI b -  wychowawca:  Bogdan Kawiecki

            /wychowawca w I – III:

1/ Antoniak Aleksandra

2/ Bogdańska Izabela

3/ Ciechomska Paulina

4/ Ćwil Jakub

5/ Czupajło Kacper

6/ Drobot Paulina

7/ Dziemidowicz Nikola

8/ Godlewski Piotr

9/ Gołębiewski Mateusz

10/ Grabowska Paulina

11/ Jagodzińska Izabela

12/ Janiga Barbara

13/ Jarmakowska Wiktoria

14/ Jurewicz Dawid

15/ Kahs Mateusz

16/ Kochański Dawid

17/ Kwilosz Krzysztof

18/ Luttera Michał

19/ Marek Sławomir

20/ Mazurek Aleksandra

21/ Nieścieruk Daniel

22/ Polesiuk Julia

23/ Sierzputowski Konrad

24/ Sobierska Małgorzata

25/ Wysocka Izabela

26/ Zawierucha Piotr

27/ Zrada Katarzyna

 

rok szkolny 2011/2012:

VI c -  wychowawca:  Iwona Kurdziuk

            /wychowawca w I – III:

1/Bąbolewska Nikola

2/ Chmiel Jolanta

3/ Frankowski Adam

4/ Jastrzębski Daniel

5/ Kościuszko Natalia

6/ Kozłowski Damian

7/ Kukla Kamil

8/ Kurowski Bogdan

9/ Lasecki Zbigniew

10/ Maculewicz Robert

11/ Malinowska Dominika

12/ Milewska Karolina

13/ Moniuk Jakub

14/ Podstawka Anna

15/ Smolińska Daria

16/ Szwęch Patrycja

17/ Tomaszewicz Łukasz

 

rok szkolny 2011/2012:

VI d -  wychowawca:  Anna Hrybyk

            /wychowawca w I – III:

1/ Adamus Adam

2/ Bochenek Karolina

3/ Borkowski Adrian

4/ Bójko Aleksandra

5/ Buklewski Bartłomiej

6/ Burczyński Michał

7/ Czyż Angelika

8/ Drost Milena

9/ Dziurawiec Ewa

10/ Fedoratkin Karol

11/ Gawryło Oliwia

12/ Kierul Kamil

13/ Kukla Radosław

14/ Kulewicz Emilia

15/ Nike Karolina

16/ Paczyński Kamil

17/ Pakier Karolina

18/ Pietrukowski Grzegorz

19/ Piotrowski Jacek

20/ Rzeczycka Weronika

21/ Waszczyszyn Radosław

22/ Wikowski Łukasz

23/ Właszyn Michał

 

rok szkolny 2012/2013:

VI a -  wychowawca:  Mirosława Klukowska

            /wychowawca w I – III: Bogumiła Kozak - Charko

1/ Beksa Bartosz

2/ Bogdański Krzysztof

3/ Borowiec Oliwia

4/ Bukowski Paweł

5/ Burdzy Weronika

6/ Gajda Anita

7/ Gajewska Oliwia

8/ Hajdus Maja

9/ Kaluta Aleksandra

10/ Klimek Aleksandra

11/ Niewiadomski Igor

12/ Obuchowicz Agnieszka

13/ Olechnowicz Weronika

14/ Pawelec Piotr

15/ Pawlukowski Dawid

16/ Pietrukowska Karolina

17/ Rossal Dominika

18/ Stankiewicz Ewelina

19/ Stelmarski Błażej

20/ Stramel Natalia

21/ Strzelecka Oliwia

22/ Surowiec Eryk

23/ Szatanek Monika

24/ Wiśniewski Konrad

25/ Woźniak Karol

26/ Woźniak Łukasz

27/ Zaborny Cezary 

 

rok szkolny 2012/2013:

VI b -  wychowawca:  Tomasz Klimczak

            /wychowawca w I – III: Katarzyna Smyk

1/ Ambrosewicz Dominika

2/ Ammur Sara

3/ Curyło Daria

4/ Czątkowski Sebastian

5/ Harenda Julia

6/ Hołubowska Weronika

7/ Horbal Monika

8/ Hrycyna Natalia

9/ Kowiako Maciej

10/ Luttera Michał

11/ Magrowska Beata

12/ Niedbała Marta

13/ Piegdoń Miłosz

14/ Podgórska Agata

15/ Posiadała Konrad

16/ Romanowicz Jakub

17/ Romanowicz Natalia

18/ Ruda Gabriel

19/ Rynkun Katarzyna

20/ Tereszewski Adam

21/ Węgrowska Agnieszka

22/ Wiśniewska Klaudia

23/ Wróblewska Maria

24/ Zakrzewska Natalia

25/ Zembek Martyna

 

rok szkolny 2012/2013:

VI c -  wychowawca:  Robert Mieczaniec

            /wychowawca w I – III: Helena Kozłowska

1/ Bieniuszewicz Michał

2/ Brzozowski Marcin

3/ Czyż Marta

4/ Dohojda Weronika

5/ Filipek Weronika

6/ Gajo Oskar

7/ Garbowska Oliwia

8/ Gauza Paweł

9/ Irek Przemysław

10/ Jakimiak Joanna

11/ Kiman Bartłomiej

12/ Korneluk Julia

13/ Lisowska Agata

14/ Oporska Natalia

15/ Rychcik Justyna

16/ Ryczaj Aleksandra

17/ Sagan Kornelia

18/ Saliński Karol

19/ Siennicki Hubert

20/ ŚwiokłoDominik

21/ Wolenberg Kacper

22/ Zielińska Karolina

 

rok szkolny 2013/2014:

VI a -  wychowawca:  Emilia Kościug

            /wychowawca w I – III:

1/ Bunda Dariusz

2/ Ciechowska Martyna

3/ Dziewiałtowicz Weronika

4/ GillKewin

5/ Górski Krzysztof

6/ Jankowski Sebastian

7/ Kiman Bartłomiej

8/ Kondratowski Michał

9/ Kowalski Rafał

10/ Lewandowska Natalia

11/ Ławrynowicz Adrian

12/ Majewska Weronika

13/ Milaniuk Patryk

14/ Pawlukowska Julita

15/ Posiadała Kacper

16/ Sierzputowska Laura

17/ Smaga Jakub

18/ Sosnowska Klaudia

19/ Stopka Sylwia

20/ Szmigielska Martyna

21/ Szot Alicja

22/ Szuba Emilia

23/ Świerkowska Natalia

24/ Tereszewski Kamil

25/ Wnorowski Seweryn

26/ Zaworski Jakub

 

rok szkolny 2013/2014:

VI  b-  wychowawca:  Anetta Pawlukowska

            /wychowawca w I – III: Irena Fedirko

1/Cieplucha Joanna

2/ Grudzień Natalia

3/ Krasnodębski Mariusz

4/ Ławrukajtis Julia

5/ Makutunowicz Natalia

6/ Misior Mateusz

7/ Murzynowski Beniamin

8/ Ochab Kacper

9/ Ogińska Katarzyna

10/ Pilimon Jakub

11/ Rudź Aleksandra

12/ Rzeszutko Piotr

13/ Talarek Monika

14/ Urbanowicz Kacper

15/ Wnorowska Natalia

16/ Zakrzewski Kacper

17/ Zdanowicz Zuzanna

 

rok szkolny 2013/2014:

VI  c -  wychowawca:  Renata Pisarska - Giecewicz

            /wychowawca w I – III:

1/ Bądkowski Adrian

2/ Bożyk Oksana

3/ Celmer Bartosz

4/ Chmiel Tomasz

5/ Furtak Klaudia

6/ Goch Natalia

7/ Irek Katarzyna

8/ Jaworska Julia

9/ Kamińska Aleksandra

10/ Kołodziejski Kacper

11/ Kotapski Damian

12/ Kulgajuk Dorota

13/ Kurzyńska Anna

14/ Malarewicz Maciej

15/ Mitura Katarzyna

16/ Nietupska Judyta

17/ Nowakowski Mateusz

18/ Olejnik Dorian

19/ Pietrzak Wiktoria

20/ Poznańska Patrycja

21/ Sadza Daniel

22/ Sęczyk Weronika

23/ Siennicki Emil

24/ Skuratko Wiktor

25/ Soliński Jakub

26/ Stankiewicz Michał

27/ Świokło Bartosz

28/ Tuchaj Jakub

29/ Waszczyk Paweł

 

rok szkolny 2014/2015:

VI  a -  wychowawca:  Anna Hrybyk

            /wychowawca w I – III:

1/ Bunda Alicja

2/ Bunda Michał

3/ Burdzy Antoni

4/ Dziewiałtowicz Dawid

5/ Filipek Michał

6/ Gajda Jakub

7/ Gawryś Kornelia

8/ Karpińska Jelizawieta

9/ Kazubek Jakub

10/ Kurowska Ewa

11/ Luniak Marcin

12/ Maciejewska Agata

13/ Nosarzewski Jan

14/ Osiecki Łukasz

15/ Pecyna Magdalena

16/ Piróg Maria

17/ Przyborowski Radosław

18/ Rackiewicz Wiktoria

19/ Rudzka Kaja

20/ Rudzka Weronika

21/ Sęczyk Filip

22/ Suchocka Maja

23/ Szukiełojć Jakub

24/ Warzocha Eliasz

25/ Winiarczyk Michał

26/ Właszyn Patryk

27/ Zęgota Gabriela

28/ Zienkiewicz Julian

 

rok szkolny 2014/2015:

VI  b -  wychowawca:  Robert Mieczaniec

            /wychowawca w I – III:

1/ Bogdański Szymon

2/ Budzyńska Zuzanna

3/ Chelińska Paulina

4/ Cieplińska Natalia

5/ Cieślewicz Natalia

6/ Czątkowski Kacper

7/ Dremo Mateusz

8/ Gawdzik Dawid

9/ Górski Sebastian

10/ Janiak Agata

11/ Jurgielewicz Emil

12/ Kaluta Jagoda

13/ Kiman Bartłomiej

14/ Klimek Radosław

15/ Konczewska Weronika

16/ Krause Natalia

17/ Kukla Kacper

18/ Kurto Julia

19/ Lewandowska Kaja

20/ Lewandowska Weronika

21/ Obłoza Natalia

22/ Paszulewicz Patrycja

23/ Piekarski Mateusz

24/ Pozorska Gabriela

25/ Rudź Agata

26/ Smolka Julia

27/ Tereszewski Karol

28/ Tomaszewski Łukasz

29/ Welke Szymon

30/ Zaniewska Paulina

 

rok szkolny 2014/2015:

VI  c  -  wychowawca:  Tomasz Klimczak

            /wychowawca w I – III:

1/ Brodziński Kamil

2/ Brzeski Damian

3/ Cieplucha Klaudia

4/ Dryka Kacper

5/ Jankowski Piotr

6/ Jurewicz Liwia

7/ Kaczmarski Kamil

8/ Katanowski Emil

9/ Katanowski Grzegorz

10/ Keller Nikola

11/ Kiczyński Hubert

12/ Klimczak Igor

13/ Kruszewski Dominik

14/ Kruszewski Konrad

15/ Krzywiec Aneta

16/ Kulla Ewelina

17/ Ławrynowicz Adrian

18/ Michałek Anastazja

19/ Musiał Oliwia

20/ Olczyk Paulina

21/ Osmański Dominik

22/ Pielecka Dagmara

23/ Poznańska Martyna

24/ Prymek Seweryn

25/ Szymanowicz Jakub

26/ Ujazdowski Kacper

27/ Wielgosz Oskar

28/ Więcierzewski Sebastian

 

rok szkolny 2015/2016:

VI  a -  wychowawca:  Ewa Golis

            /wychowawca w I – III: Bogumiła Kozak – Charko/

1/ Budzelewski Bartłomiej

2/ Cieplucha Monika

3/ Horak Jakub

4/ Keller Aleksandra

5/ Kościuk Anita

6/ Kościuk Damian

7/ Krzywiec Magdalena

8/ Leszczuk Jakub

9/ Mirkowski Bartłomiej

10/ Orzechowska Aleksandra

11/ Patoka Klaudia

12/ Piróg Marlena

13/ Romanowska Wiktoria

14/ Surowiec Julia

15/ Szostak Filip

16/ Wnorowski Bartłomiej

17/ Zienkiewicz Dobrosława

18/ Zięba Wiktoria

 

rok szkolny 2015/2016:

VI  b  -  wychowawca:  Marta Serocka

            /wychowawca w I – III: Katarzyna Smyk/

1/ Brzeski Radosław

2/ Czechowski Tomasz

3/ Fedoratkin Justyna

4/Gielik Patrycja

5/ Jackiewicz Daria

6/ Keller Amelia

7/ Kowalski Jakub

8/ Kulgajuk Roman

9/ Kwiatkowska Wiktoria

10/ Mieczkowski Piotr

11/ Salińska Patrycja

12/ Sapińska Zofia

13/ Sobieska Monika

14/ Stępnicka Alicja

15/ Szczepanik Olaf

16/ Szczurek Mariusz

17/ Zalewska Natalia

 

rok szkolny 2015/2016:

VI  c  -  wychowawca:  Elżbieta Zabiełło – Olszewska

            /wychowawca w I – III: Helena Kozłowska/

1/ Balicki Robert

2/ Dąbrowski Adrian

3/ Gdowik Tymon

4/ Golec Paweł

5/ Goluch Weronika

6/ Gryczon Jakub

7/ Gryczon Julia

8/ Hołubowski Jakub

9/ Kasperowicz Sabina

10/ Konczewska Marta

11/ Kukla Karol

12/ Michalik Patryk

13/ Milewska Weronika

14/ Nowakowska Monika

15/ Przyborowska Aleksandra

16/ Stępnicki Bruno

17/ Synowiec Klaudiusz

18/ Towarek Maciej

19/ Właszyn Joanna

20/ Właszyn Tomasz

21/ Zaborowska Weronika

22/ Zawierucha Karolina

23/ Żmich Zuzanna