dzieci w lesie obserwują drzewa

Klasa IIIa wybrała się do lasu w celu obserwacji przyrody jesienią. Przywitała ich piękna pogoda, gama barw, szeleszczące liście pod nogami i pan Antoni Czyż. Leśnik-przewodnik zaprosił uczniów na ścieżkę dydaktyczną w Zaporowie.

siedzący pluszowy miś

Z okazji zbliżającego się Światowego Dnia Pluszowego Misia uczniów klas piątych i szóstych serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie na opowiadanie o przygodach misia. Zadaniem konkursowym dla uczniów klas piątych jest napisanie samodzielnie opowiadania pod tytułem "My Teddy Bear's Day" - o jednym ciekawym dniu z życia misia.

kulig

20 stycznia 2016 r. klasa Vc korzystając z pięknej zimowej aury wybrała się na kulig do Rosin.

Na miejscu dzieci miały możliwość obejrzenia stajni i skorzystania z przejażdżki na koniu. Następnie udały się na ognisko i upiekły kiełbaski. Wszyscy zmarznięci, ale zadowoleni wrócili do domów.

24 czerwca 2016 r. odbędzie się uroczyste zakończenie

roku szkolnego 2015/2016:

oddziały 0 -  8.00

klasy I - III - 8.00

klasy IV-V - 9.30

klasy VI - 11.00

23 czerwca 2016 r. o godzinie 10.00 w sali gimnastycznej naszej Szkoły odbędzie się msza święta na zakończenie roku szkolnego.