dzieci w lesie obserwują drzewa

Klasa IIIa wybrała się do lasu w celu obserwacji przyrody jesienią. Przywitała ich piękna pogoda, gama barw, szeleszczące liście pod nogami i pan Antoni Czyż. Leśnik-przewodnik zaprosił uczniów na ścieżkę dydaktyczną w Zaporowie.

siedzący pluszowy miś

Z okazji zbliżającego się Światowego Dnia Pluszowego Misia uczniów klas piątych i szóstych serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie na opowiadanie o przygodach misia. Zadaniem konkursowym dla uczniów klas piątych jest napisanie samodzielnie opowiadania pod tytułem "My Teddy Bear's Day" - o jednym ciekawym dniu z życia misia.

16 stycznia w naszej Szkole odbył się bal karnawałowy, na którym pojawiły się księżniczki, królewny, czarodziejki, rycerze, batman  oraz wiele innych bajkowych postaci. Sala gimnastyczna przemieniła się w piękną salę balową. Wszyscy świetnie się bawili!

19 stycznia w naszej Szkole gościliśmy dzielnicowego st.asp. Marcina Orłowskiego wraz z kierownikiem ruchu drogowego asp. Maciejem Sucheckim. Policjantów powitała pani dyrektor Szkoły Agnieszka Popek. Goście powitani zostali przez przedstawiciela Samorządu Uczniowskiego.