dzieci w lesie obserwują drzewa

Klasa IIIa wybrała się do lasu w celu obserwacji przyrody jesienią. Przywitała ich piękna pogoda, gama barw, szeleszczące liście pod nogami i pan Antoni Czyż. Leśnik-przewodnik zaprosił uczniów na ścieżkę dydaktyczną w Zaporowie.

siedzący pluszowy miś

Z okazji zbliżającego się Światowego Dnia Pluszowego Misia uczniów klas piątych i szóstych serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie na opowiadanie o przygodach misia. Zadaniem konkursowym dla uczniów klas piątych jest napisanie samodzielnie opowiadania pod tytułem "My Teddy Bear's Day" - o jednym ciekawym dniu z życia misia.

W okresie ferii zimowych (22.01.2018 r. - 02.02.2018 r.) oddziały przedszkolne będą pracowały w godzinach od godziny 8:00 - 12:00.

Mimo że wakacje jeszcze trwają, Szkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Pawła II wspólnie z Braniewskim Centrum Kultury w Braniewie ma wyjątkową propozycje dla Waszych pociech. Klasa o profilu orkiestralnym.

Jeśli chcesz, aby Twoje dziecko uczyło się gry na instrumencie i było członkiem powstającej BRANIEWSKIEJ ORKIESTRY DĘTEJ, mamy propozycję: