Harmonogram konkursów i zawodów sportowych:
Lp Nazwa konkursu Termin
 1 Zawody sportowe na różnych szczeblach wg kalendarza imprez sportowych na rok 2016/2017 SZS na bieżąco
   
Współorganizacja zawodów sportowych ze Szkolnym Związkiem Sportowym w Olsztynie  II semestr
 2 Konkurs plastyczny "Słynne i ciekawe budowle europejskie"  wrzesień
 3 „Olimpiada Wiedzy Archimedes. Plus – Lingua. Plus” z języka niemieckiego – klasy IV-VI  październik/kwiecień
 4 Szkolny Konkurs z okazji Światowego Dnia Drzewa - konkurs fotograficzny "Polskie wierzby"  październik
 5 Szkolny konkurs czytelniczy "Czytamy Wam książki" (kl.0, I, IV)  październik/kwiecień
 6 Eliminacje szkolne do wojewódzkich konkursów przedmiotowych  I semestr
 7 "Warzywne szaleństwo" - konkurs plastyczny  październik
 8 Konkurs plastyczny "My Great Britain"  październik
 9 Konkurs plastyczny "Jesienne inspiracje"  październik/listopad
 10 Konkurs na najładniejszy różaniec  październik
 11 Szkolny konkurs matematyczny "Mistrz tabliczki mnożenia"  październik/listopad
 12 Szkolny Dzień Zdrowia pod hasłem: "Śniadanie daje moc"  listopad
 13 Konkurs plastyczny "Nasi święci patronowie"  listopad
 14 Szkolne rozgrywki warcabowe klas IV-VI  listopad
 15 Konkurs plastyczno-językowy "Bohaterowie baśni braci Grimm"  listopad
 16 Konkurs o życiu i twórczości H. Sienkiewicza  listopad
 17 Konkurs mitologiczny dla klas V  grudzień
 18 Konkurs na najpiękniejszą szopkę bożonarodzeniową  grudzień
 19 "Ekologiczna ozdoba na choinkę"- konkurs plastyczny  grudzień
 20 Konkurs muzyczny - "Jaka to kolęda..."  grudzień
 21 Konkurs plastyczny kl. I-VI "Christmascard"  grudzień
 22 Międzyszkolny konkurs kolęd - kutia  styczeń
 23 Szkolny konkurs recytatorski dla klas IV-VI  luty
 24 "Wierszyki, które łamią języki" - konkurs recytatorski dla klas I-III  luty
 25 Warmińsko-mazurski turniej bezpieczeństwa w ruchu drogowym - etap szkolny  luty
 26 Międzyszkolny konkurs - życie i twórczość Łesi Ukrainki - wieczór poezji Ł. Ukrainki  luty
 27 Konkurs wiedzy biblijnej  luty
 28 Konkurs plastyczny "Moja kartka walentynkowa"  luty
 29 Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR 2017  II semestr
 30 Szkolny Konkurs Ortograficzny z Języka Niemieckiego o zdobycie tytułu Mistrza Ortografii dla klas IV-VI  marzec
 31 Szkolny konkurs wiedzy o teatrze  marzec
 32 Międzyszkolny konkurs - życie i twórczość Tarasa Szewczenki - wieczór poezji T. Szewczenki  marzec
 33 "I Ty możesz zostać Chopinem" - konkurs międzyszkolny  marzec
 34 Książeczka drogi krzyżowej  marzec
35 Szkolny konkurs warcabowy klas I-III  marzec
36 "Mini słowniczek obrazkowy w języku angielskim" -konkurs klas I-III, IV-VI  marzec
37 Konkurs plastyczny na kartę wielkanocną  kwiecień
38 Okładka do ulubionej lektury wykonana i wydrukowana w programie Point (klasy I-III)  kwiecień/maj
39 Święto książki  kwiecień
40 Pokaz mody ekologicznej  kwiecień
41 Konkurs plastyczny "Hałas zjawisko niepożądane"  kwiecień
42 Konkurs literowania w j. angielskim "Spelling Bee" klas III-IV  kwiecień/maj
43 X Powiatowy Konkurs Matematyczny Uczniów Klas III    maj/czerwiec
44 VI Powiatowy Konkurs Plastyczny "Integracja-Tolerancja-Akceptacja"  maj
45 Szkolny konkurs ekologiczny z okazji Święta polskiej niezapominajki "Razem chrońmy Ziemię"  maj
46 XV Powiatowy Konkurs Ortograficzny "Złote ó"  maj
47 VII Powiatowy Konkurs Ortograficzny "Ortografik"  maj
48 Szkolny Konkurs Recytatorski Poezji Niemieckojęzycznej -klasy IV-VI  maj
49 Szkolny konkurs informatyczny "Mistrz komputera"- klasy IV-VI  maj
50 Konkurs poezji religijnej  maj
51 Prezentacja multimedialna "Jan Paweł II - nasz patron"   maj
52 Mam talent dla klas 0-VI  maj/czerwiec

 

Harmonogram imprez szkolnych:
LpNazwa imprezyTermin
1 Inauguracja roku szkolnego 2016/2017 1 września
2 Europejski Dzień Języków Obcych wrzesień
Akcja ekologiczna "Sprzątanie świata" wrzesień
Ślubowanie uczniów klas pierwszych październik
Dzień Edukacji Narodowej 14 października
Święto Szkoły

16 października

Tydzień Misyjny październik
Święto Niepodległości listopad
Andrzejki listopad 
10  Wigilie klasowe grudzień
11  Bal karnawałowy

styczeń  

12  Walentynki luty
13  Powitanie wiosny kl.0-III  marzec
14  Powitanie wiosny kl. IV- VI marzec 
15  Międzynarodowy Dzień Teatru  marzec 
16  Dzień Otwarty dla przedszkoli marzec
17  Dzień Zdrowego Uśmiechu kwiecień 
18  Międzynarodowy Dzień Ziemi 2017 kwiecień
19  Święto Konstytucji 3 Maja maj 
20  Dzień Rodziny - wyjazd na Festiwal dziecięcy do Elbląga maj
21 

Dzień Dziecka– Święto Sportu  0- VI

1 czerwca
22  Zakończenie roku szkolnego 2016/2017 23 czerwca