Szkoła to nie tylko uczniowie i nauczyciele. Oto pracownicy administracji i obsługi, bez których funkcjonowanie szkoły jest po prostu niemożliwe:

Administracja:

Beata Falkowska – sekretarz szkoły

Edward Sorkowicz – kierownik gospodarczy

Grażyna Wolińska – główna księgowa

Agnieszka Miąsko - referent

Obsługa szkoły:

 Halina Denisiuk
 Danuta Kanclerz                                                                                                                                                                                                                                       Teresa Kozłowska                                                                                                                                                                                                                           Krystyna Krupa                                                                                                                                                                                                                                 Krystyna Ługowska                                                                                                                                                                                                                         Jolanta Szarek

Kuchnia:

Janina Zaworska

Konserwatorzy:

Grzegorz Sielicki
Zdzisław Sienkiewicz

Portier:

Robert Bagiński


Pielęgniarka:

Sabina Bakun