Anna Bujalska, nauczycielka języka angielskiego, serdecznie zaprasza uczniów klasy 4b, 4c, 5a, 5b i 6c oraz ich rodziców do korzystania z serwisu InstaLing (https://instaling.pl). Już niedługo wszyscy uczniowie tychże klas otrzymają swoje loginy oraz hasła i będą mogli rozpocząć i zabawę, i pracę.

Insta.Ling jest stroną www do nauki m. in. słówek języka angielskiego. Nauczyciel przydziela słówka z przerabianego w szkole materiału, a uczniowie razem z Insta.Ling powtarzają je w domu. Nauczyciel i rodzice dostają szczegółowe raporty o systematyczności pracy ucznia i jego postępach w nauce, a Insta.Ling dba, aby powtórki słówek były dostosowane indywidualnie do potrzeb ucznia. Uczestnictwo w Programie Insta.Ling dla Szkół daje bezpłatny dostęp do systemu dla nauczyciela, uczniów i rodziców.

Insta.Ling jest dostępny jako strona www, nie trzeba więc niczego instalować na komputerze domowym. Ponadto sesje nauki uczniowie mogą wykonywać na tablecie lub telefonie.
Uczniowie powinni codziennie wykonywać jedną sesję nauki, która trwa około 5 minut :)
Uczniowie nie biorący regularnie udziału w powtórkach na Insta.Ling zostają z niego usunięci, aby nie blokowali dostępu do nowych słówek dla uczniów zaangażowanych