Wielu pozytywnych emocji uczniom, nauczycielom i innym pracownikom naszej Szkoły dostarczyły dzieci z zerówek, które w piątek tj. 05.01.2018 r. wystawiły jasełka. Z pewnością oddały w nich klimat najbardziej rodzinnych świąt polskich.

Mali aktorzy z zaangażowaniem wypowiadali swoje kwestie i śpiewali kolędy. Na uwagę zasługują też stroje aktorów oraz piękna dekoracja tego świątecznego przedstawienia. Widzowie mogli poznać historię narodzin Chrystusa  z udziałem postaci takich jak: Józef. Maryja, Diabeł, grono aniołków i pastuszków. Małym artystom podziękowano gromkimi brawami i słodyczami. Na koniec dyrektor szkoły pani Agnieszka Popek zaintonowała wspólne odśpiewanie kolędy pt.:,, Wśród nocnej ciszy”. Po jasełkach wszyscy poprzebierani uczniowie i nauczyciele wzięli udział w Orszaku Trzech Króli, który odbył się na terenie szkoły. Jasełka to niewątpliwie jedna z piękniejszych, szkolnych tradycji.

Orszak (1)
Orszak (2)