Rajdowo, kolorowo i wesoło maszerowały przez miasto dwa korowody 27 Rajdu Pieszego "Marsz po zdrowie - powitanie wiosny".

Dzieci z klas I-III przygotowały piękne Marzanny. Mogliśmy je najpierw podziwiać na holu szkoły i w klasach, a później podczas przemarszu przez miasto.

21 marca uczniowie Szkoły Podstawowej nr 6 i gościnnie klasa ze Szkoły Podstawowej nr 5 oraz uczniowie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego po przemaszerowaniu ulicami miasta tradycyjnie spalili w ogniskach kukły - symbole zimy. Rajdowcy z 24 klas (blisko 320 osób) otrzymali nagrody za wykonanie kukieł, dyplomy oraz okolicznościowe znaczki. Na zakończenie rajdu nie zabrakło pieczonych kiełbasek i zabaw na świeżym już wiosennym powietrzu.

Powitanie_wiosny (1)
Powitanie_wiosny (2)