W piątek, przed feriami, koło teatralne wystawiło uczniom sztukę pt: ,,Heca w szkole”. Spektakl pokazał społeczność szkolną w ,,krzywym zwierciadle”.

„ ( … ) Weszła służąca z pięknym dzbanem i polewała mu (Odysowi) ręce nad srebrną miednicą, potem zastawiła stół wygładzony; na nim czcigodna klucznica położyła chleb i różne dania, rada ze swoich zapasów. Pił i jadł niezłomny boski Odys. ( … ) ”

Homer „Odyseja” (fragment Pieśni siódmej)

Wielu pozytywnych emocji uczniom, nauczycielom i innym pracownikom naszej Szkoły dostarczyły dzieci z zerówek, które w piątek tj. 05.01.2018 r. wystawiły jasełka. Z pewnością oddały w nich klimat najbardziej rodzinnych świąt polskich.

21 grudnia pierwszoklasiści zrobili niespodziankę swojemu dzielnicowemu st. asp. Marcinowi Orłowskiemu, odwiedzając go w miejscu pracy. Pan Marcin spotyka się z nimi systematycznie w ramach realizacji projektu o bezpieczeństwie.