1 grudnia br. my - uczniowie klas czwartych z wychowawczyniami: panią Emilią Kościug i Krystyną Szakiewicz - uczestniczyliśmy w spotkaniu autorskim z dr Elżbietą Zubrzycką.

W Szkole Podstawowej nr 6 im. Jana Pawła II w Braniewie przez cały  listopad odbywała się zbiórka karmy dla zwierząt ze schroniska pod hasłem: „ Paczka dla zwierzaka”.

O tym, że to nie centra handlowe z basenami, kinami i sklepami są rajem dla dzieci tylko baśnie przekonywali aktorzy koła teatralnego. Spektakl pt.: ,,Babcia Jadzia” wystawiany przez szóstoklasistów podobał się publiczności.

Bardzo dobrze wypadli nasi uczniowie podczas XXVI Powiatowego Przeglądu Ruchu Scenicznego Dzieci i Młodzieży.W przeglądzie wzięło udział ponad 170 uczestników z różnych szkół powiatu braniewskiego.