Uczniowie klas pierwszych deklamowali wiersz o zimowych zabawach. Policjanci rozmawiali z dziećmi na temat bezpieczeństwa podczas ferii zimowych. Szczególnie o podstawowych zasadach bezpieczeństwa podczas zabaw na śniegu, lodzie i bezpieczeństwie w ruchu drogowym. Jako podsumowanie pogadanki-zgromadzeni licznie uczniowie odpowiadali na pytania- quiz „Dobra zabawa- bezpieczna sprawa” poprzez podniesienie umówionych znaków w kolorze zielonym (TAK) lub czerwonym(NIE). Policjanci uznali, że uczniowie naszej Szkoły posiadają bardzo dużą wiedzę dotyczącą bezpieczeństwa, gdyż prawidłowo odpowiadali na pytania quizu. Spotkanie przebiegało w miłej atmosferze.

bezpieczne_ferie (1)
bezpieczne_ferie (2)