WYKAZ ZAJĘĆ DODATKOWYCH REALIZOWANYCH W NASZEJ SZKOLE

W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

 

 

Zajęcia Imię i nazwisko prowadzącego Dzień zajęć Godzina zajęć Sala
     
Ja jestem sobą, ty jesteś sobą Maria Atkielska czwartek

11.45 – 13.30

35
Zajęcia literacko -plastyczne Teresa Dryka

poniedziałek

piątek

11.45 – 12.30

10.50 – 11.35

aula Pacyny

36

Kuferek rozmaitości Irena Fedirko

poniedziałek

13.30 – 15.00 24
Uczymy się bawiąc Halina Gałka

poniedziałek

czwartek

10.50 – 11.35

15.20 – 16.05

41

19

Przystanek zadanek Marianna Głuchowska

wtorek

czwartek

11.45 - 12.30

10.50 – 11.35

36

20

KRAM Anna Kaczmarzewska

środa

13.30 – 15.15 23
Czytam z Bratkiem Katarzyna Kapusta

wtorek

czwartek

12.45 – 13.30

14.30 - 15.15

18

18

Klub pożeraczy liter

Matematyka dla smyka

Bogumiła Kozak - Charko

środa

piątek

11.45 – 12.30

8.55 – 9.40

36

25

Klub matematyczny – Tropiciele

Klub moli książkowych

Dorota Pękala 

wtorek

czwartek

9.50 – 10.35

14.30 – 15.45

25

23

Zajęcia taneczno - ruchowe Alina Sadowska

środa

czwartek

15.20 – 16.05

14.30 – 15.15

23

23

Muzyka i taniec słowem przeplatane Mirosława Wojtczak

poniedziałek,  środa

10.50 – 11.35 25
     
Zajęcia historyczne Agnieszka Borysewicz – Filipek czwartek

14.30 – 15.15

11
Radio 6 Mirosława Klukowska czwartek

13.40 - 15.40

biblioteka

Czytam i rozumiem

Potyczki z poezją

Iwona Kurdziuk

poniedziałek

środa

8.00 – 8.45

8.00 – 8.45

1

1

Zajęcia teatralne Renata Pisarska – Giecewicz piątek

12.45 - 14.25

aula Pacyny

Zajęcia polonistyczne

Szkolny Klub Czytelnika

Marta Serocka

poniedziałek

wtorek

8.00 – 8.45

13.30 – 14.30

11

s.1

Zajęcia językowe Mirosława Szulhan czwartek

15.00- 16.30

25
     

The Book Club

Creative English

Barbara Kaczyńska

czwartek

piątek

12.45 - 13.30

11.45 – 12.30

26

26

Zajęcia języka niemieckiego Aleksandra Mateja

środa

8.55-9.40 2
Zajęcia teatralne – język angielski Patrycja Zagrobelna

środa

14.30 - 16.05 aula Pacyny
     
Gry i zabawy matematyczne Agnieszka Brewczak

poniedziałek

czwartek

8.55 – 9.40

13.40 – 14.25

30

3

Zajęcia matematyczne Anna Hrybyk

środa

czwartek

8.00 – 8.45

13.40 – 14.25

2

2

Koło programistyczne Agnieszka Szeniawska

wtorek

14.30 – 16.05 26
Zajęcia przyrodnicze Małgorzata Surowiec    poniedziałek

14.35 – 15.20

30
Zajęcia ekologiczno - krajoznawcze Elżbieta Szymorek    czwartek 14.30 – 16.05 30
         
Zajęcia religijno - muzyczne Joanna Bartosiak

poniedziałek

13.45 – 15.15 35
Zajęcia religijno - muzyczne Anettta Pawlukowska

poniedziałek

13.45 – 15.15 33
Chór szkolny Agnieszka Popek          wtorek

14.30 – 16.00

41
Zajęcia malarskie Elżbieta Rydzewska      poniedziałek

14.00 – 16.00

aula Pacyny
Dyskusyjny Klub Książki Krystyna Szakiewicz          wtorek

13.30 – 14.30

biblioteka
         
Zabawy z papierem Barbara Beksa

środa

czwartek

12.00 – 13.00

14.00 – 15.00

świetlica

świetlica

Zajęcia artystyczne Danuta Kawiecka

środa

piątek

8.00 – 8.55

10.30 – 11.30

świetlica

świetlica

Zajęcia manualne Teresa Kwiatkowska

wtorek

piątek

14.00 – 15.00

12.00 – 13.00

świetlica

świetlica

Piłka siatkowa Ewa Golis środa 14.30 – 15.30 sala gimnastyczna
Piłka nożna Tomasz Klimczak wtorek

13.30 - 15.15

sala gimnastyczna
Piłka nożna – kl. III-IV Robert Mieczaniec czwartek

16.30 - 17.30

sala gimnastyczna