Przypominamy, iż jutro, tj. 18 października odbędą się konsultacje.

Nauczyciele będą oczekiwać na Państwa w godzinach 16:00 - 17:00 w salach, w których prowadzą zajęcia.

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej Dyrekcji, Nauczycielom oraz Pracownikom administracji i obsługi Szkoły Podstawowej nr 6 im. Jana Pawła II w Braniewie życzymy, żeby w tym roku szkolnym wszystko układało się pomyślnie i szczęśliwie J

Uczniowie

tm1Od początku września uczniowie klas piątych z pomocą rodziców i nauczycieli matematyki wykonywali Lapbooki Matematyczne „Moje pomysły na naukę tabliczki mnożenia”. Na dzień 28 września,     pięknie wykonane Lapbooki prezentujące mnóstwo sposobów na łatwiejsze zapamiętanie tabliczki mnożenia, zostały wyeksponowane na wystawie przygotowanej z okazji obchodów Światowego Dnia Tabliczki   Mnożenia. Wystawę można obejrzeć w holu szkolnym. Znajdziecie tu sprawdzone sposoby naszych babć i rodziców, współcześnie znane metody, a także autorskie pomysły uczniów na to, jak sprawnie   przyswoić tabliczkę mnożenia. Zapraszamy!

Dnia 28 września 2018r., uczniowie klasy VIIIC wraz z wychowawczynią, panią Anettą Pawlukowską, uczestniczyli w zajęciach na świetlicy szkolnej. Warsztaty prowadziły panie: Danuta Kawiecka i Joanna Paczkowska. Temat spotkania brzmiał „Tworzymy świece wodne”. Po krótkim wstępie, uczniowie mieli okazję samodzielnie skomponować i wykonać świecę wodną.

Świeca wodna, to nie tylko ogarek pływający po wodzie. To by było za proste i zbyt banalne… :-) Świeca wodna jest zaskakującym drobiazgiem, który pasuje do domu jako intrygująca dekoracja i ozdoba. Świeczka z wodą, w tym wykonaniu, zaskoczy każdego. Może być też super pomysłem na własnoręcznie wykonany prezent, tym bardziej, że koszt wykonania takiej świeczki jest naprawdę niewielki… :-)

• Wybory do SU odbędą się 11 października 2018 (czwartek ) w świetlicy szkolnej w budynku gimnazjum w godzinach 8.00 – 13.40.
  • Wybory do Małego SU odbędą się również 11 października w świetlicy szkolnej w budynku SP6 w godzinach 8.00 - 13.40.
  • Każdy głosujący otrzyma kartę do głosowania i znakiem X zaznacza wybranego kandydata spośród uczniów na członka SU oraz spośród nauczycieli na opiekuna SU

Zachęcamy do zapoznania się z plakatami wyborczymi kandydatów!

• Komisja Wyborcza dokona przeliczenia oddanych głosów i ogłosi wyniki wyborów 12 października.