Dnia 28 września 2018r., uczniowie klasy VIIIC wraz z wychowawczynią, panią Anettą Pawlukowską, uczestniczyli w zajęciach na świetlicy szkolnej. Warsztaty prowadziły panie: Danuta Kawiecka i Joanna Paczkowska. Temat spotkania brzmiał „Tworzymy świece wodne”. Po krótkim wstępie, uczniowie mieli okazję samodzielnie skomponować i wykonać świecę wodną.

Świeca wodna, to nie tylko ogarek pływający po wodzie. To by było za proste i zbyt banalne… :-) Świeca wodna jest zaskakującym drobiazgiem, który pasuje do domu jako intrygująca dekoracja i ozdoba. Świeczka z wodą, w tym wykonaniu, zaskoczy każdego. Może być też super pomysłem na własnoręcznie wykonany prezent, tym bardziej, że koszt wykonania takiej świeczki jest naprawdę niewielki… :-)

zns1zns2zns3zns4zns5