0001 kopia

"WSTAŃCIE, CHODŹMY!"

           Takie hasło przyświecało obchodom tegorocznego Dnia Papieskiego, a zarazem Święta naszej Szkoły.

 16 października br. dyrekcja, nauczyciele, rodzice, zaproszeni goście i wszyscy uczniowie zgromadziliśmy się w kościele św. Antoniego, na uroczystej liturgii, sprawowanej w naszej intencji. W trakcie mszy, przeżyliśmy wiele wzruszających chwil… Grupa uczniów, ubrana w żółte koszulki, zaprezentowała montaż słowno – muzyczny, w którym wykorzystane zostały przemówienia i wiersze Jana Pawła II. Z mocą popłynęły śpiewy chóru, prosto do naszego Świętego, a Maja- z oddziału przedszkolnego, chwyciła nas za serce, wykonując ulubioną papieską „Barkę. ”

         Umocnieni wspólną modlitwą i chwilą wspomnień powrócimy do swoich zajęć i obowiązków, ale będziemy pamiętać słowa naszego patrona: „nałóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie.”