23 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich. Święto ustanowione w 1995 roku przez UNESCO ma na celu promocję czytelnictwa, edytorstwa i ochronę własności intelektualnej prawem autorskim.

Tegoroczne święto obchodzone jest w przestrzeni internetowej.

„Bardziej niż kiedykolwiek, w czasach, gdy większość szkół na całym świecie jest zamknięta, a ludzie pozostają zamknięci w domach, moc książek powinna być wykorzystywana do walki z izolacją, wzmacniania więzi między dziećmi a rodzicami, rodzeństwem, poszerzania horyzontów, stymulowania naszych umysłów i kreatywności”.

     We wcześniejszych artykułach znajdziecie linki do stron z dostępem bezpłatnym do literatury.

A dzisiaj zapraszamy Was do rozwiązania zagadki, bo wczoraj w naszej bibliotece miała miejsce kradzież…

Kliknijcie w link i bawcie się dobrze😊

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdcB9yi1SbU0rBc9Nmvr1gcN2RMSX_AU5yKthl-sXkTJYUpxw/viewform?vc=0&c=0&w=1