box papal day bg2             Jak już dzisiaj rano napisaliśmy 18 maja 2020 roku Nasza Szkoła obchodzi 100. rocznicę urodzin Wielkiego i Wspaniałego Człowieka, Wielkiego Polaka, Patrona Naszej Szkoły- Papieża.

              Święty Jan Paweł II był człowiekiem, który z niezwykłą siłą i pewnością wskazywał każdemu z nas, jak życie czynić, żeby było bardziej ludzkim. Jego nauka była przepełniona wielką miłością i troską o człowieka i pozostanie na zawsze w naszych sercach.

 

              Dziecięcym bukietem kwiatów, poezją, sztuką postanowiliśmy wyrazić swoją wdzięczność i miłość kochanemu Papieżowi św. Janowi Pawłowi II.

 

,,Święty Janie Pawle II ,

Jesteś w niebie,

A Twój naród tęskni do Ciebie.

Wszyscy bardzo Cię kochamy,

I na spotkanie z Tobą czekamy!

 Franciszek Pietkiewicz kl. IV b


 

,,Janie Pawle II nasz,

Dzisiaj Święto Swoje masz.

Sto lat, Sto lat, Święty nasz,

Tobie śpiewa każdy z nas.

Nasz Papieżu, nasz Kochany,

Każdy z nas jest Tobie oddany”.

Gabriel Seńczyk kl. IV b


Święty Jan Paweł II
Kwiaty dla Jana Pawła II
Sztuka - Święty Jan Paweł II
Dzieci - Świętemu Janowi Pawłowi II
Bukiet kwiatów dla Jana Pawła II