kamera

,,W mojej rodzinie wszyscy bardzo się kochamy i zawsze w życiu- nawet w kwarantannie-  radę sobie damy.” 

Odczarujmy koronawirusa poczuciem humoru! Z okazji Dnia Matki, Dnia Dziecka i Dnia Ojca ogłaszamy konkurs dla całej rodziny. Prosimy o nakręcenie rodzinnych filmików na wesoło z wykorzystaniem teatralnych talentów i pasji członków rodziny.

Pokażcie nam rodzinną kreatywność i pomysłowość w warunkach domowej kwarantanny! Wykorzystajcie m. in.: poczucie humoru, taniec, grę aktorską, środki teatralne (słowo, światło, rekwizyty dostępne „w zasięgu ręki”). Filmy o czasie trwania do 120 sekund mogą być zrealizowane w dowolnej konwencji i technice, nagrywane kamerą, aparatem, a także smartfonem i zapisane w używanych i ogólnodostępnych formatach.

Poprzez wspólną twórczą pracę nad filmikiem chcemy promować nowy sposób spędzania wolnego czasu i zacierać granice międzypokoleniowe.

Oceniane będą:

  •     pomysłowość i oryginalność,
  • poczucie humoru z równoczesnym ukazaniem talentów aktorskich członków rodziny,
  •     metraż utworu: do 120 sekund.
             Termin przesłania filmików: 20 czerwca 2020 roku
             Adres, na który należy przesłać filmy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.     
    Ogłoszenie wyników: 23 czerwca br.