Dzień dobry,
informujemy, że od 31 lipca br. (piątek) od godz. 10:00 do godz. 13:00 uczniowie klas VIII będą mogli odbierać w sekretariacie szkoły zaświadczenia o szczegółowych wynikach egzaminu ósmoklasisty.

Na wniosek rodzica skan zaświadczenia o szczegółowych wynikach egzaminu ósmoklasisty może być przesłany przez dyrektora szkoły za pomocą poczty elektronicznej:

Uczniowie wchodząc do szkoły proszeni są o zachowanie szczególnej ostrożności.
Bardzo prosimy, aby każdy uczeń wchodząc do szkoły zachował obowiązkowe procedury:
- dezynfekcja rąk przy wejściu
- maseczka na twarzy podczas pobytu na terenie szkoły
- zakaz zgromadzeń przed szkołą i na terenie szkoły

Poniżej zamieszczamy informację dyrektora Centralnej Komisji Egzaminacyjnej z 28 lipca 2020 r. dotycząca ogłoszenia wyników egzaminu ósmoklasisty przeprowadzonego w czerwcu i lipcu 2020 r.

Informacja o ogłoszeniu wyników