30.09.2021 roku w naszej szkole przeprowadzone zostały wybory do Samorządu Uczniowskiego. Poprzedzono je kampanią wyborczą, w trakcie której kandydaci zaprezentowali swoje programy. Uprawnieni do głosowania byli wszyscy uczniowie.

W głosowaniu wzięło udział 309 uczniów Szkoły Podstawowej Sportowej nr 6 im. Jana Pawła II z Oddziałami Przedszkolnymi w Braniewie. Każdy wyborca mógł oddać tylko jeden głos na wybranego przez siebie kandydata. Po obliczeniu głosów przez komisję wyborczą okazało się, iż w skład samorządu SP6 weszły następujące osoby:

Klasy 1-3:

1. Zofia Demkowicz 3d

2. Maja Ronowska 3b

3. Kajetan Golis 3d

4. Maciej Jałocha 3a

5. Maja Pacholczyk 2b

Klasy 4-8:

1. Maja Kunio 8b

2. Wiktoria Szwedko 8d

3. Kacper Kuczkowski 8b

4. Alicja Małkiewicz 4a

5. Dominika Telenga 5c

Ponadto uczniowie wybrali opiekunów SU, którymi zostały panie: Marta Limanowska (kl. 4-8) i Patrycja Zagrobelna (kl. 1-3).

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, a do współpracy z Samorządem zapraszamy wszystkich uczniów z wszystkich klas!

Samorząd uczniowski klasy 4-8  Samorząd uczniowski klasy 1-3