Szanowne Koleżanki i Koledzy.

W tegoroczne Święta Bożego Narodzenia życzymy Wam:
samych pięknych chwil, dużo zdrowia, pomyślności,
chwili wytchnienia i normalności w zbliżającym się 2021 roku.
Mimo ograniczeń jakie mamy, niech się spełnią Wasze marzenia.

Wszystkiego najlepszego !

Marek Czapliński i Mirosława Szulhan

unnamed 3 removebg preview

Szanowne Koleżanki i Koledzy.

W tegoroczne Święta Bożego Narodzenia życzymy Wam:

samych pięknych chwil, dużo zdrowia, pomyślności,

chwili wytchnienia i normalności w zbliżającym się 2021 roku.

Mimo ograniczeń jakie mamy, niech się spełnią Wasze marzenia.

Wszystkiego najlepszego !

Marek Czapliński i Mirosława Szulhan

44adf77a99efbc5ebaef612e711109441e4f003621 listopada obchodziliśmy Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień, dzień dobrych uczynków i pozytywnych emocji.

Z tej okazji Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Braniewie zorganizowała konkurs na wiersz, rymowankę, motto dotyczące wzajemnej życzliwości i postawy tolerancji.

Celem akcji było:

mikolaj z karnetem.3803b081UWAGA UCZNIOWIE KLAS 1-3 !

Ogłaszamy konkurs plastyczny na najciekawszą kartkę świąteczną:

KARTKA BOŻONARODZENIOWA

Zbliżają się święta Bożego Narodzenia, czas wyjątkowy dla nas wszystkich. Czas, kiedy zatrzymujemy się na chwilę, by dzielić się radością życia z bliskimi.

27 listopada br. Julia, Maja i Roksana odebrały okazałe puchary i dyplomy, ponieważ zostały laureatkami XXIX Przeglądu Ruchu Scenicznego Dzieci i Młodzieży w kategorii RECYTACJA VII- VIII.
I tak:

I miejsce zajęła- Roksana Niewiadomska, kl. 7d

II miejsce- Maja Kunio, kl. 7b

III miejsce- Julia Bartnicka, kl. 7d.

biala wstazka logo removebg preview            Jak co roku w naszej szkole organizowana jest kampania „Biała Wstążka”, która jest największą na świecie kampanią mającą na celu zatrzymanie przemocy wobec kobiet. Jest ona prowadzona w ponad 55 krajach. Kampania została stworzona przez mężczyzn i jest przede wszystkim do nich skierowana. Ma na celu rozpoczęcie dyskusji na temat przemocy wobec kobiet oraz wspieranie działań na rzecz jej przeciwdziałania.

W ramach tegorocznej akcji odbędą się prelekcje „STOP przemocy wobec kobiet” podczas zajęć z wychowawcą, a chętni uczniowie z klas VII-VIII wezmą udział w konkursie online, którego organizatorem jest  Zespół Interdyscyplinarny MOPS w Braniewie oraz Urząd Miasta w Braniewie. Wszystkich zachęcamy do założenia białej wstążki!

plakat-01