„NIE LĘKAJCIE SIĘ!” Tymi słowami papież Jan Paweł II zwracał się do młodych ludzi, zachęcając ich do podjęcia trudu codziennych obowiązków. Okazją do refleksji nad tym serdecznym wezwaniem, jak i nad innymi słowami Ojca świętego, były obchody Święta Szkoły.

Piątek, 8 października br., od godz. 800 do 2000, z przerwami, spędziliśmy  z czytelnikami przekonując się wzajemnie, iż CZYTANIE WZMACNIA! Bowiem  wzięliśmy udział w VII ogólnopolskiej Nocy Bibliotek, która przebiegała w tym roku pod hasłem „Czytanie wzmacnia”.

UWAGA!!!!!!

ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH UCZNIÓW KLAS I-III DO UDZIAŁU W  ROZGRYWKACH WARCABOWYCH.

PROSZĘ  O  ZGŁASZANIE  SWOJEJ  KANDYDATURY

W ŚWIETLICY SZKOLNEJ DO 26.10.2021 r. (wtorek)    ORGANIZATOR: BARBARA BEKSA

plakat o sposobach na tabliczke mnożenia

1 października obchodziliśmy XI Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Z tej okazji uczniowie z klas czwartych i piątych wykonywali plakaty pt.: „Moje pomysły na naukę tabliczki mnożenia”. Pięknie wykonane postery prezentujące mnóstwo sposobów na łatwiejsze zapamiętanie tabliczki mnożenia, zostały wyeksponowane na wystawie przygotowanej  w holu szkolnym.

W związku z Dniem Nauczyciela i Świętem Szkoły

oddziały przedszkolne i świetlica szkolna

będą pracowały w następujących godzinach:

świetlica szkolna 14.10.2021r. (czwartek) - 7:30 - 13:00

15.10.2021r. (piątek) - 6:45 do 14:00

oddziały przedszkolne 14.10.2021r. (czwartek) 6:45 do 13:00
15.10.2021r. (piątek) -  6:45 do 14:00

Prosimy o odbiór dzieci w wyżej podanych
godzinach.

Dziękujemy.