8 czerwca na Stadionie Miejskim im. Czesława Staszczyńskiego w Braniewie odbyły  się Mistrzostwa Powiatu w Czwórboju Lekkoatletycznym. Naszą Szkołę reprezentował  zespół uczniów w składzie:

1. Antoni Szczygieł

2. Ksawery Krasuski

3. Nammdi Ihenacho

4. Chidiebere Ihenacho

5. Roman Bagiński

6. Oliwier Siek

7. Jakub Paturalski

8. Maciej Dryka

Każdy z zawodników brał udział w czterech konkurencjach: bieg na 60 m, bieg na  100 m, rzut piłeczką palantową oraz skok w dal. Nasz zespół zdobył 731 punktów, a  najwięcej punktów w zespole, bo aż 193 uzyskał Nammdi Ihenacho.

Chłopcy zajęli I  miejsce! Serdecznie gratulujemy i dziękujemy za godne reprezentowanie naszej Szkoły!

IMG 6232

Miło nam poinformować, iż dziewczyny z klas 6d i 7d: Nadia Paszulewicz, Patrycja Goch, Dagmara Rombel, Wiktoria Rosa, Julia Bartnicka, Zuzia Przygodzka, Roksana Niewiadomska, Wiktoria Szwedko, Weronika Błażewicz, Ola Milaniuk, Amelia Kowalska, Karolina Świokło i Ala Rachuba po bardzo dramatycznym meczu  i obfitującym w emocje tie breaku pokonały zespół z Elbląga i za tydzień będą walczyły o Mistrzostwo Województwa w Piłce Siatkowej Dziewcząt.
BRAWO DZIEWCZYNY! BĘDZIEMY TRZYMAĆ KCIUKI!

Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym organizowanym przez WMODN  w Elblągu. Temat obejmuje tzw. użytki zielone, na które składają się łąki właściwe (kośne) i  naturalne pastwiska, ale także polany leśne, zieleń przydrożna i parkowa, murawy, miedze  oraz łąki kwietne a nawet ich niewielkie enklawy balkonowe.

Dnia 17 maja 2021 został rozstrzygnięty szkolny konkurs "Picture dictionary". Zadanie uczniów klas I-III polegało na wykonaniu pracy plastycznej obrazującej znaczenie wybranego słowa w języku angielskim.

Miło nam poinformować, iż uczeń oddziału sportowego 7d- Maciej Dryka zdobył złoty medal w swojej kategorii wagowej podczas International Judo Baltic Cup.  Puchar Polski Młodzików U16 odbył się 29 maja br. w Gdyni.

Maćkowi, jego rodzicom i trenerowi gratulujemy!

Maciek PHOTO 2021 05 29 11 03 24