25 czerwca 2021 roku zakończyliśmy ten wyjątkowy rok szkolny. Uczniowie  oddziałów 1-2 i 4-7 spotkali się z wychowawcami w klasach, gdzie odebrali  świadectwa, dyplomy oraz nagrody za szczególne osiągnięcia edukacyjne i sportowe.

Z wielką radością informujemy, iż „nasze” dziewczyny: Patrycja Goch, Julia  Bartnicka, Nadia Paszulewicz, Dagmara Rombel, Alicja Rachuba i Wiktoria Rosa,  awansowały do Wielkiego Finału 27. edycji Ogólnopolskich Mistrzostw  w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar Kinder Joy of moving. Turniej  zostanie rozegrany 26-29 sierpnia 2021 roku w Gliwicach.  Gratulujemy i dziewczynom, i trenerowi- Tomaszowi Jodce!

Sparta Kinder

Uprzejmie informujemy, że od 05.07.2021 r. sekretariat szkoły będzie otwarty dla interesantów w godzinach od 8:00 - 12:00.

Uczniowie klasy I a uczestniczyli w warsztatach mydlarskich i wykonali żelowe  świece zapachowe.

KOCHANI!

Serdecznie dziękujemy za włączenie się do akcji charytatywnej na rzecz Ewy Ziółkowskiej - dziewczynki, u której zdiagnozowano guza pnia mózgu. Zebrana kwota w ramach akcji ,,Złotówka zamiast kwiatka” wyniosła 3916,67 zł! Cała suma została przekazana rodzicom dziewczynki na walkę o zdrowie i życie Ewuni! Po raz kolejny społeczność szkolna stanęła na wysokości zadania! Serdecznie dziękujemy!

puszki

Grupa 0 B zakończyła III moduł projektu „Lekturki spod chmurki” !!! Przedszkolaki poznały książkę pt.: „Dzieci Pana Astronoma” i wykonały szereg zadań związanych z lekturą.