25 czerwca 2021 roku zakończyliśmy ten wyjątkowy rok szkolny. Uczniowie  oddziałów 1-2 i 4-7 spotkali się z wychowawcami w klasach, gdzie odebrali  świadectwa, dyplomy oraz nagrody za szczególne osiągnięcia edukacyjne i sportowe.

Z wielką radością informujemy, iż „nasze” dziewczyny: Patrycja Goch, Julia  Bartnicka, Nadia Paszulewicz, Dagmara Rombel, Alicja Rachuba i Wiktoria Rosa,  awansowały do Wielkiego Finału 27. edycji Ogólnopolskich Mistrzostw  w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar Kinder Joy of moving. Turniej  zostanie rozegrany 26-29 sierpnia 2021 roku w Gliwicach.  Gratulujemy i dziewczynom, i trenerowi- Tomaszowi Jodce!

Sparta Kinder

Uprzejmie informujemy, że od 05.07.2021 r. sekretariat szkoły będzie otwarty dla interesantów w godzinach od 8:00 - 12:00.

Uczniowie klasy I a uczestniczyli w warsztatach mydlarskich i wykonali żelowe  świece zapachowe.

KOCHANI!

Serdecznie dziękujemy za włączenie się do akcji charytatywnej na rzecz Ewy Ziółkowskiej - dziewczynki, u której zdiagnozowano guza pnia mózgu. Zebrana kwota w ramach akcji ,,Złotówka zamiast kwiatka” wyniosła 3916,67 zł! Cała suma została przekazana rodzicom dziewczynki na walkę o zdrowie i życie Ewuni! Po raz kolejny społeczność szkolna stanęła na wysokości zadania! Serdecznie dziękujemy!

puszki

Grupa 0 B zakończyła III moduł projektu „Lekturki spod chmurki” !!! Przedszkolaki poznały książkę pt.: „Dzieci Pana Astronoma” i wykonały szereg zadań związanych z lekturą.

W ramach edukacji ekologicznej uczniowie klas szóstych wzięli udział  w wojewódzkim konkursie biologiczno – plastycznym „Oazy bioróżnorodności na  Warmii i Mazurach”. Organizatorem konkursu był W – MODN w Elblągu.

„EKO – SZKOŁA” to ogólnopolski projekt edukacyjny, w ramach którego  nasza szkoła przez cały rok szkolny realizowała działania w celu kształtowania ekologicznej świadomości młodego pokolenia.

27 maja 2021 roku odbyło się „Spotkanie z przyrodą w Iławskim Parku  Krajobrazowym” w formie online, w którym uczestniczyli uczniowie klasy VIB  z nauczycielką, panią Elżbietą Szymorek. Organizatorem szkolenia było Olsztyńskie Centrum Edukacji Ekologicznej przy Warmińsko – Mazurskim Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli w Olsztynie. Spotkanie przeprowadzone zostało przez  pracownice Zespołu Parków Krajobrazowych w Jerzwałdzie. Uczniowie zostali  zapoznani z walorami przyrodniczymi i kulturowymi Parku. Wskazano miejsca warte  odwiedzenia. Zwrócono uwagę na walory kulturowe kilku wybranych, ciekawych obiektów.

park krajobrazowy 1   przyroda 2

IMG 20210623 155035

Świetlica szkolna zakończyła realizację projektu pt.: „Grunt to lektura”. Jego celem było wdrożenie dzieci do częstych kontaktów z książką, co zostało zrealizowane w 100%.