Laureaci11 grudnia 2018 roku w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Braniewie odbyło się uroczyste wręczenie nagród i wyróżnień oraz oficjalne otwarcie wystawy pokonkursowej.

Wśród 107 prac, które wpłynęły na konkurs pt. „Mój sposób na lekturę- lapbook", cztery „książki na kolanach” wykonane przez uczniów SP6 zostały zauważone i nagrodzone przez jury.

5DBC7F74 D4DB 4067 BFAA E238537F8879     Nie tylko dzieci otrzymały prezenty od Mikołaja. Piękne podarki dotarły również do bezdomnych zwierząt.
W ramach akcji PACZKA DLA ZWIERZACZKA, uczniowie naszej szkoły już od miesiąca gromadzili dary dla czworonogów. Zebrano kilkanaście kilogramów karmy, koce, ręczniki oraz mnóstwo akcesoriów,
tj. miski, smycze, zabawki.

cropped autorytet top1 1

Drodzy Rodzice, Uczniowie, Nauczyciele
     Miło nam poinformować, iż nasza Szkoła przystąpiła do ogólnopolskiej kampanii profilaktyczno-edukacyjnej: „Bądźmy poszukiwaczami AUTORYTETU”.

6d6708327153150c1855547afdc8c372      Pełni Ducha i posłani - pod takim hasłem obchodzony był, w tym roku, Tydzień Misyjny. To szczególny czas większego zaangażowania w dzieło misyjne, okazja do wsparcia misji i misjonarzy.

W dniach 24 - 25 października, członkowie Szkolnego Wolontariatu, zbierali do puszek ofiary na rzecz krajów, potrzebujących pomocy. I mali, i duzi wrzucali swoje oszczędności. Zebrana kwota - 298 zł, została przekazana siostrom zakonnym ze Zgromadzenia św. Katarzyny. Misjonarki z Braniewa, pracujące w zachodniej Afryce, przeznaczą te fundusze na zaspokojenie potrzeb naszych rówieśników.

Wielkie są serca tych dzieci, które włączają się w podobne akcje.