SU       11 października odbyły się wybory do SU, które w głosowaniu tajnym, bezpośrednim

i powszechnym wyłoniły samorządową reprezentację szkoły. Każdy uczeń oddał swój

głos na karcie wyborczej na jednego z kandydatów spośród uczniów i nauczycieli.

Po przeliczeniu głosów przez komisję wyborczą wyłoniony został skład Samorządu Uczniowskiego:

• Karolina Świokło
  • Paweł Szumert
  • Aleksandra Obuchowicz
  • Janek Żachowski
  • Wojtek Wasilewski
  • Aleksandra Bądkowska
  • Kuba Bartosiak

Opiekunem SU została pani Marta Limanowska.

21 września uczniowie klasy V c i VIII c ramach doradztwa zawodowego udali się na sportowe widowisko „Zostań jednym z nas” organizowane przez Komendę Powiatową Policji w Braniewie. Uczestnicy konkursu musieli pokonać ten sam tor przeszkód, z którym zmaga się każdy kandydat do Policji. W czasie trwania zawodów, uczniowie mieli okazję poznać bliżej specyfikę zawodu policjanta, gdyż obecni byli i chętnie udzielali wszelkich informacji funkcjonariusze z ogniwa ruchu drogowego, technik kryminalistyki, dzielnicowi.

Po raz kolejny wzięliśmy udział w ogólnopolskiej akcji Narodowe Czytanie!
W sobotę, 8 września br. uczniowie z klas 8c i 6a, tj.: Aleksandra Obuchowicz, Katarzyna Żydziak, Oskar Wachek, Przemek Sołowiej i Hubert Leszczyński oraz nauczycielka języka polskiego- pani Renata Pisarska- Giecewicz czytali fragmenty powieści Stefana Żeromskiego o odradzającej się Polsce pt. „Przedwiośnie”.

5 czerwca uczeń klasy VII c, Oskar Wachek wziął udział w gali laureatów konkursów wojewódzkich, która odbyła się w Kuratorium Oświaty w Olsztynie.