Bardzo dobrze wypadli nasi uczniowie podczas XXVI Powiatowego Przeglądu Ruchu Scenicznego Dzieci i Młodzieży.W przeglądzie wzięło udział ponad 170 uczestników z różnych szkół powiatu braniewskiego.

Nasi reprezentanci wzięli udział w kategorii: recytacja, piosenka i inscenizacja. W tym roku recytatorzy przygotowali utwory Wandy Chotomskiej i Edwarda Stachury. Wiersze recytowali: Paulinka Romańczuk, Hubert Leszczyński, Maja Kunio, Hubert Zaworski, Alicja Rachuba, Roksana Niewiadomska i Amelia Kowalska.

 

Laureaci:

-grupa koła teatralnego ,,O-szóstka" (Magda Rudź, Alicja Zaniewska, Wiktoria Skoplak, Marianna Rychcik, Marysia Budzyńska, Ania Brzozowska, Maja Teodorczuk, Agata Moniuk) przedstawienie pt: ,,Królewna Śnieżka",

-Aleksander Ryś, kl. IVc, piosenka pt. „Wojenko, wojenko”

-Aleksandra Pawlukowska, kl. III d, piosenka pt. „Ojczyzna”

- Dagmara Rombel, kl. IIIb, piosenka pt. „Rozkwitały pąki białych róż”.

Wszystkim gratulujemy udanych występów!

 

Alicja
Amelia
Hubert
Hubert_4d
Klaudia
Laureaci
Laureaci_1
Maja
Olek
Olek_1
Olek_2
Olek_3
O-szóstka
O-szóstka_1
O-szóstka_2
O-szóstka_3
Paulinka
Roksana
Previous Next Play Pause