21 grudnia pierwszoklasiści zrobili niespodziankę swojemu dzielnicowemu st. asp. Marcinowi Orłowskiemu, odwiedzając go w miejscu pracy. Pan Marcin spotyka się z nimi systematycznie w ramach realizacji projektu o bezpieczeństwie.

Podczas spotkania dzielnicowy pokazał dzieciom miejsce swojej codziennej pracy oraz oprowadził po jednostce. Uczniowie z dużym zainteresowaniem oglądali poszczególne pomieszczenia, m.in. niebieski pokój oraz pomieszczenie dla osób zatrzymanych. Mieli też okazję zobaczyć wyszkolone psy, które pomagają podczas czynności wykonywanych przez policjantów. Na zakończenie mali goście udali się do komendanta wręczyć mu prezent w postaci opłatka na sianku. Podziękowali również za możliwość zwiedzenia jednostki policji. Komendę opuścili z uśmiechami na twarzy. Spotkanie z mundurowymi na pewno na długo pozostanie w ich pamięci.

 

 

Ia_dzielnicowy (1)
Ia_dzielnicowy (2)
Ia_dzielnicowy (3)
Ia_dzielnicowy (4)
Ia_dzielnicowy (5)
Ia_dzielnicowy (6)
Ia_dzielnicowy (7)
Ia_dzielnicowy (8)
Ia_dzielnicowy (9)
Ia_dzielnicowy (10)
Previous Next Play Pause