Wielu pozytywnych emocji uczniom, nauczycielom i innym pracownikom naszej Szkoły dostarczyły dzieci z zerówek, które w piątek tj. 05.01.2018 r. wystawiły jasełka. Z pewnością oddały w nich klimat najbardziej rodzinnych świąt polskich.

Mali aktorzy z zaangażowaniem wypowiadali swoje kwestie i śpiewali kolędy. Na uwagę zasługują też stroje aktorów oraz piękna dekoracja tego świątecznego przedstawienia. Widzowie mogli poznać historię narodzin Chrystusa  z udziałem postaci takich jak: Józef. Maryja, Diabeł, grono aniołków i pastuszków. Małym artystom podziękowano gromkimi brawami i słodyczami. Na koniec dyrektor szkoły pani Agnieszka Popek zaintonowała wspólne odśpiewanie kolędy pt.:,, Wśród nocnej ciszy”. Po jasełkach wszyscy poprzebierani uczniowie i nauczyciele wzięli udział w Orszaku Trzech Króli, który odbył się na terenie szkoły. Jasełka to niewątpliwie jedna z piękniejszych, szkolnych tradycji.

 

 

Orszak (1)
Orszak (2)
Orszak (3)
Orszak (4)
Orszak (5)
Orszak (6)
Orszak (7)
Orszak (8)
Orszak (9)
Orszak (10)
Orszak (11)
Orszak (12)
Orszak (13)
Orszak (14)
Orszak (15)
Orszak (16)
Orszak (17)
Orszak (18)
Orszak (19)
Orszak (20)
Orszak (21)
Orszak (22)
Orszak (23)
Orszak (24)
Orszak (25)
Orszak (26)
Orszak (27)
Orszak (28)
Orszak (29)
Orszak (30)
Previous Next Play Pause