18 maja uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 6 im. Jana Pawła II uczcili dzień urodzin swojego patrona.

W tym celu zgromadzili się na korytarzu szkoły przed tablicą pamiątkową - świętego Jana Pawła II. W ciszy i skupieniu wysłuchali audycji poświęconej naszemu rodakowi. Wspominali dzieciństwo i młodość Karola Wojtyły, jego drogę do świętości. Zaśpiewali „Barkę”- ulubioną pieśń Jana Pawła II, składali kwiaty i zapalili znicz.

Audycję przygotowali uczniowie z klasy V b: Ola Drozd, Oliwia Pecyna i Wojtek Wasilewski pod kierunkiem Anny Kaczmarzewskiej.

 

Urodziny_JPII (1)
Urodziny_JPII (2)
Urodziny_JPII (3)
Urodziny_JPII (4)
Urodziny_JPII (5)
Urodziny_JPII (6)
Urodziny_JPII (7)
Urodziny_JPII (8)
Urodziny_JPII (9)
Urodziny_JPII (10)
Urodziny_JPII (11)
Urodziny_JPII (12)
Previous Next Play Pause