IMG 0043            Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Zewsząd dobiegają dźwięki kolęd, wesoło migają kolorowe lampki, w domach trwają świąteczne przygotowania. W naszych szkolnych murach też widać i słychać, że święta tuż, tuż. By świątecznej tradycji stało się zadość w oddziałach odbywają się spotkania wigilijne, uczniowie wystawiają jasełka, przedstawienia bożnarodzeniowe, koncerty kolęd i pastorałek.

Nie inaczej było w oddziałach przedszkolnych. Wszystkie grupy połączyły siły i pod czujnym okiem swoich wychowawców ciężko pracowały nad tym, by również taki spektakl przygotować. Efekt tych przygotowań można było obejrzeć 19 grudnia 2018 r. Tego dnia o godz. 16 licznie zgromadzeni zaproszeni goście mieli okazję obejrzeć montaż słowno- muzyczno- ruchowy o tematyce bożonarodzeniowej w wykonaniu naszych maluchów. Dzieciaki dały z siebie wszystko, a głośne owacje świadczyły o tym, że widowisko bardzo podobało się publiczności.

 

IMG_0039
IMG_0043
IMG_0034
IMG_0032
IMG_0026
IMG_0051
IMG_0046