PC210020Przychodzi na świat Bóg i człowiek w jednej osobie.

Przychodzi ten, który był oczekiwaniem narodów.

Przychodzi jako małe dziecię i przynosi łaskę, prawdę i miłość.

 

         Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas, kiedy to każdy z nas powinien zastanowić nad tym, co w życiu jest najważniejsze. Takie też było przesłanie przedstawienia bożonarodzeniowego o narodzinach Zbawiciela Jezusa Chrystusa, które uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 6 i Gimnazjum nr 1 wystawili całej społeczności szkolnej.

        Uczniów i nauczycieli wprowadziła w odświętny nastrój sceneria, na tle której rozgrywały się wydarzenia związane z narodzeniem się Jezusa w stajence i składaniem dzieciątku darów przez Mędrców ze Wschodu. Amosferę zbliżających się Świąt podkreślały pięknie śpiewane przez chórek kolędy i pieśni. Wszyscy uczniowie wykazali się świetną grą aktorską, zdolnościami muzycznymi i wielkim zaangażowaniem.

         Po przedstawieniu głos zabrał Dyrektor Szkoły- pan Marek Czapliński, który złożył wszystkim życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku.

PC210020
PC210026
PC210028
PC210036
PC210037
PC210038
PC210034
PC210025