bezpieczneferie sl      W piątek- 18 stycznia w auli gimnazjum odbyło się spotkanie uczniów klas 0- III z przedstawicielami Komendy Powiatowej Policji w Braniewie: st. asp. Kamilem Zalewskim oraz st. asp. Markiem Czyżów.

Tematem spotkania było bezpieczeństwo dzieci podczas zbliżających się ferii zimowych. Apel odbył się pod hasłem Jak bezpieczne i zdrowe mogą być ferie zimowe?

Na pierwszą część spotkania- uczniowie klasy II a (wych. A. Kaczmarzewska) i II c (wych. I. Fedirko) oraz dzieci z grupy przedszkolnej 0 a (wych. M. Olszowy) przygotowały program artystyczny dotyczący bezpieczeństwa i zdrowia uczniów rozpoczynających zimowy odpoczynek. Przypomnieli zasady ruchu drogowego oraz warunki bezpiecznej zabawy w domu i na podwórku. Następnie głos zabrał pan Kamil Zalewski, który w ramach powtórzenia i utrwalenia przedstawionych wiadomości - zadawał dzieciom pytania i zagadki tematycznie związane z bezpieczeństwem podczas zabaw. Za prawidłową odpowiedź- odpowiadający uczniowie otrzymywali brawa od swoich rówieśników, a pan Kamil- nagradzał dzieci upominkami. Niespodzianki przygotowała pani psycholog Magdalena Jędrzejewska. Na zakończenie spotkania panowie policjanci życzyli dzieciom dużo wspaniałej, bezpiecznej zabawy.

Obraz 018
Obraz 024
Obraz 025
Obraz 015
Obraz 014
Obraz 011
Obraz 012
Obraz 009
Obraz 007
Obraz 036
Obraz 042
Obraz 034
Obraz 033
Obraz 039
Obraz 027
Obraz 023
Obraz 030
Obraz 017
Obraz 019
Obraz 021