Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie.

Przypominam, że wiosenna przerwa świąteczna trwa od 18 kwietnia do 23 kwietnia 2019r.

Informuję, że w dniach 24, 25, 26 kwietnia 2019r. został zawieszony Strajk. W tych dniach lekcje będą odbywały się zgodnie z planem.

Przypominam również, że zgodnie z Kalendarzem roku szkolnego, dni od 29 kwietnia do 3 maja 2019r. są dniami wolnymi od zajęć dydaktyczno-wychowawczych.

Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych w imieniu

Rady Pedagogicznej i Pracowników

Szkoły Podstawowej nr 6 im. Jana Pawła II w Braniewie

życzę wszystkim rodzicom, opiekunom oraz uczniom radosnych oraz ciepłych chwil, wypełnionych wiosennym nastrojem i pogodą ducha.

Życzę, aby ten czas przyniósł Państwu i Waszym dzieciom radość, pokój oraz wzajemną życzliwość. By każdy z nas mógł znaleźć odpoczynek przy rodzinnym stole, aby nie opuszczała nas nadzieja płynąca ze Świąt Zmartwychwstania Pańskiego.

Marek Czapliński

alleluja