347x347xSU.png.pagespeed.ic .QNinSKAT4S 326x245          11 października odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. W jego skład weszli:

logo 2019Od początku września uczniowie klas piątych z pomocą rodziców i nauczycieli matematyki wykonywali Lapbooki Matematyczne „Moje pomysły na naukę tabliczki mnożenia”.

0001 kopia

"WSTAŃCIE, CHODŹMY!"

Takie hasło przyświecało obchodom tegorocznego Dnia Papieskiego, a zarazem Święta naszej Szkoły.

Już po raz ósmy wzięliśmy udział w ogólnopolskiej akcji Narodowe Czytanie, którą w Braniewie organizuje Miejska Biblioteka Publiczna.

16 września br. odbyły się Mistrzostwa Powiatu Braniewskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych.

21 września uczniowie SP6 wzięli udział w XXVI Warmińskich Biegach Przełajowych „Droszewo 2019” pod hasłem „Młodzież jednoczy wszystkich”.