ksiazki png 1

Wykaz podręczników z religii dla klas I-VIII

Wykaz podręczników z wychowania do życia w rodzinie dla klas IV-VIII

Informacja dotycząca podręczników oraz wyprawki do oddziałów przedszkolnych zostanie podana w dniu rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2019/2020.

7 marca (czwartek) o godz. 16:00. zapraszamy Was na konsultacje.
Zaś wychowawcy klas VIII w tym dniu zapraszają na zebrania oddziałowe.

O godz. 16:00 w Auli Gimnazjum będzie miało miejsce spotkanie z przedstawicielem Kuratorium Oświaty w Olsztynie - wizytatorem powiatu braniewskiego, Panią Renatą Perlińską. Tematem spotkania będzie rekrutacja do szkół ponadgimnazjalnych i ponadpodstawowych w roku szkolnym 2019/2020.

Czekamy na Was:)

Przesłuchanie uczniów chętnych do nauki w klasie orkiestralnej odbędzie się 21 sierpnia br. o godzinie 13:00 w auli Gimnazjum nr 1 w Braniewie.

Mimo że wakacje jeszcze trwają, Szkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Pawła II wspólnie z Braniewskim Centrum Kultury w Braniewie ma wyjątkową propozycje dla Waszych pociech. Klasa o profilu orkiestralnym.

Jeśli chcesz, aby Twoje dziecko uczyło się gry na instrumencie i było członkiem powstającej BRANIEWSKIEJ ORKIESTRY DĘTEJ, mamy propozycję:

22 czerwca 2018 r. (piątek) - zakończenie roku szkolnego 2017/2018

klasy 0-III  8:00     sala gimnastyczna

klasy IV-VII 9:30    sala gimnastyczna

Wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom życzymy,  by nadchodzące wakacje były spokojne i pełne niezapomnianych wrażeń !

W piątek, 27 kwietnia, uczniowie klasy I b uczestniczyli w zajęciach sportowych popularyzujących grę w tenisa, w obiekcie Braniewskiej Akademii Tenisa. Zajęcia prowadził pan Euzebiusz Kazubek. Najpierw dzieci uczestniczyły w zabawach sportowych rozwijających szybkość, myślenie strategiczne oraz orientację w przestrzeni.