Skąd ten cytat

Kochani!

W lutym cytowaliśmy fragmenty z książek pt.: „Przygody Tomka Sawyera” i „Małego Księcia”.

Prawidłowych odpowiedzi udzielili: Wiktoria Szwedko z klasy 5d i Maciek Ronowski z klasy 7c. Im gratulujemy, a Was zachęcamy do czytania i zabawy!

Skąd ten cytatKochani!

Macie jeszcze dwa dni, żeby odszukać i podać prawidłowe odpowiedzi do konkursu pt. „Skąd ten cytat?”

Jak luty, to tylko cytaty z miłością w tle…

IMG 20190225 10025525 lutego br. w Szkole Podstawowej nr 3 im. Senatu RP w Braniewie odbył się III Międzyszkolny Konkurs pt. „Patriotyzm w sercu dziecka”. Był on skierowany do uczniów klas piątych braniewskich szkół podstawowych. W różnych konkurencjach, m.in. układaniu puzzli, kole fortuny, czy też turnieju 1 z 10, uczestnicy musieli wykazać się znajomością hymnu narodowego

DCH 111 lutego obchodzony jest Światowy Dzień Chorego, święto ustanowione przez papieża Jana Pawła- II patrona naszej szkoły.

Papież z miłością pochylał się nad ludźmi cierpiącymi, odwiedzał dzieci w szpitalach, zachęcał do włączania się w pomoc wszystkim, potrzebującym naszej uwagi i troski.