bezpieczneferie sl      W piątek- 18 stycznia w auli gimnazjum odbyło się spotkanie uczniów klas 0- III z przedstawicielami Komendy Powiatowej Policji w Braniewie: st. asp. Kamilem Zalewskim oraz st. asp. Markiem Czyżów.

Tematem spotkania było bezpieczeństwo dzieci podczas zbliżających się ferii zimowych. Apel odbył się pod hasłem Jak bezpieczne i zdrowe mogą być ferie zimowe?

fonoholizm        W dniu 16 stycznia na terenie naszej Szkoły odbyła się debata dotycząca fonoholizmu. W trakcie prowadzonej przez ekspertów dyskusji, panią Justynę Bendryn-Nagórko i panią Małgorzatę Małachowską, uczniowie klas starszych dowiedzieli się wielu ciekawych rzeczy na temat problemu

zdjęcie010     W świątecznej atmosferze odbyło się, 20 grudnia,  spotkanie rodziców i uczniów klasy VIII c.

Dzieci, z radością i zapałem zaprezentowały jasełka bożonarodzeniowe, które bardzo podobały się widzom.

Przygotowano także smaczny poczęstunek na pięknie udekorowanych stołach.

Wszyscy wspólnie śpiewali kolędy, a następnie złożyli sobie życzenia: RADOSNYCH  ŚWIĄT!

certyfikat2      Z radością informujemy, że nasza Szkoła została zakwalifikowana, jako jedna ze 100 szkół w całej Polsce, do projektu Myślę pozytywnie!

Projekt “Myślę pozytywnie” to program kompleksowego wsparcia dzieci i młodzieży, rodziców i nauczycieli w zakresie profilaktyki zdrowia psychicznego oraz upowszechniania wiedzy na jego temat. Projekt jest rekomendowany przez Ministerstwo Edukacji Narodowej i realizowany w ramach Narodowego Programu Zdrowia 2016-2020.