5 kwietnia br. uczniowie  naszej Szkoły z klasy Ia spotkali się w miasteczku ruchu drogowego z kierownikiem ruchu drogowego - asp. Maciejem Suchockim i dzielnicowym st. asp. Marcinem Orłowskim. Celem spotkania było podsumowanie projektu edukacyjnego „Jestem bezpieczny na drodze”.

Policjanci Komendy Powiatowej w Braniewie sprawdzali wiadomości i umiejętności praktyczne dzieci pod kątem bezpiecznego zachowania się i korzystania z dróg. Pierwszaki egzamin zdały na szóstkę. W nagrodę wszyscy uczniowie otrzymali znaczki odblaskowe, a za spotkanie - podziękowali policjantom słodziutkim kwiatuszkiem.

 

http://braniewo.policja.gov.pl/bra/aktualnosci/44187,Dzielnicowy-z-wizyta-w-szkole-w-ramach-akcji-Patrz-i-sluchaj.html

Wychowawca klasy - Anna Kaczmarzewska

 

 

Jestem bezpieczny na drodze (1)
Jestem bezpieczny na drodze (2)
Jestem bezpieczny na drodze (3)
Jestem bezpieczny na drodze (4)
Jestem bezpieczny na drodze (5)
Jestem bezpieczny na drodze (6)
Jestem bezpieczny na drodze (7)
Jestem bezpieczny na drodze (8)
Jestem bezpieczny na drodze (9)
Jestem bezpieczny na drodze (10)
Jestem bezpieczny na drodze (11)
Jestem bezpieczny na drodze (12)
Jestem bezpieczny na drodze (13)
Jestem bezpieczny na drodze (14)
Jestem bezpieczny na drodze (15)
Jestem bezpieczny na drodze (16)
Jestem bezpieczny na drodze (17)
Jestem bezpieczny na drodze (18)
Jestem bezpieczny na drodze (19)
Jestem bezpieczny na drodze (20)
Previous Next Play Pause