Szanowni Państwo.

W imieniu Burmistrza Miasta Braniewa Pana Tomasza Sielickiego, uprzejmie informuję, iż istnieje możliwość przyłączenia się pracowników Urzędu Miasta w Braniewie i jednostek  Gminy Miasta Braniewa do  rozpoczynającej  się Akcji pn. „Szlachetna świąteczna czekoladka”.

Akcja kierowana  jest do osób chętnych  i ma na celu zebranie oraz  przekazanie czekoladek świątecznych żołnierzom ZSU (Siły Zbrojne Ukrainy) oraz  dzieciom  - między innymi z polskiej szkoły w wyzwolonym Chersoniu.

Organizatorem  Akcji jest Pan Sebastian Biront wraz z grupą wolontariuszy, którzy  współpracują z naszym samorządem od pierwszych dni wojny  w Ukrainie.

Zebrane czekoladki wraz ze świątecznymi życzeniami przekażemy razem wszystkie od naszego samorządu dla Fundacji  SCIRE, której członkowie dostarczą je  odbiorcom w Ukrainie po 31 grudnia 2022 r.

PLAKAT INFORMACYJNY