W załączniku przedstawiamy Państwu listę dzieci przyjętych w postępowaniu rekrutacyjnym uzupełniającym do oddziałów przedszkolnych w roku szkolnym 2020/2021.
W załączniku przedstawiamy Państwu listę dzieci zakwalifikowanych w postępowaniu rekrutacyjnym uzupełniającym do oddziałów przedszkolnych w roku szkolnym 2020/2021.

Rodzice dzieci, którzy chcieliby, aby ich dziecko uczęszczało do klasy sportowej, powinni wypełnić i przesłać na e-maila szkoły: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. skan prośby o przyjęcie dziecka do oddziału sportowego oraz akceptację regulaminu sportowego.

Regulamin oddziałów sportowych

Akceptacja regulaminu oddziału sportowego

Prośba o przyjęcie dziecka do oddziału sportowego

W załączniku przedstawiamy Państwu listę dzieci przyjętych do klas pierwszych w roku szkolnym 2020/2021.

Lista.

W załączniku przedstawiamy Państwu listę dzieci zakwalifikowanych do oddziałów przedszkolnych w roku szkolnym 2020/2021: