REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2021/2022 ODDZIAŁY PRZEDSZKOLNE

Harmonogram Rekrutacji Przedszkola

Karta zgłoszenia Dziecka do Przedszkola

Oświadczenie o wielodzietności rodziny kandydata

Oświadczenie o samotnym wychowaniu kandydata

Potwierdzenia woli przyjęcia dziecka

Lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych w postępowaniu rekrutacyjnym

REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2021/2022 KLASY PIERWSZE

Harmonogram rekrutacji klasy I

Karta zgłoszenia Dziecka do klasy I

Potwierdzenie woli przyjęcia dziecka

Rekrutacja do oddziałów sportowych

Rodzice dzieci, którzy chcieliby, aby ich dziecko uczęszczało do klasy sportowej, powinni wypełnić i przesłać na e-maila szkoły: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. skan prośby o przyjęcie dziecka do oddziału sportowego oraz akceptację regulaminu sportowego.

Regulamin oddziałów sportowych

Akceptacja regulaminu oddziału sportowego

Prośba o przyjęcie dziecka do oddziału sportowego

Rekrutacja do oddziałów sportowych będzie prowadzona na poziomie:

KLASY PIERWSZEJ O KIERUNKU OGÓLNOSPORTOWYM:

Zajęcia sportowe prowadzone będą oprócz szkolnych sal sportowych na basenie i kortach tenisowych. Do klasy zostanie przyjętych 12 chłopców oraz 12 dziewcząt.

KLASY CZWARTEJ O KIERUNKU:

Piłka nożna - chłopcy

Piłka siatkowa - dziewczęta

Do każdej z grup zostanie przyjętych po 12 uczniów.

TESTY SPRAWNOŚCIOWE:

Przewidywany termin przeprowadzenia testów sprawnościowych - pierwsza połowa kwietnia. Konkretna data podana zostanie w późniejszym terminie.

Przed testami sprawnościowymi zostanie zorganizowane spotkanie z rodzicami uczniów, którzy złożyli prośby o przyjęcie dziecka do oddziału sportowego.