CO TO JEST SAMORZĄD UCZNIOWSKI?
Samorząd uczniowski tworzą wszyscy uczniowie szkoły. Członkiem samorządu uczniowskiego stajemy się automatycznie w chwili przyjęcia do szkoły. Przestajemy nim być w momencie, gdy szkołę opuszczamy.

6 grudnia odwiedził  nas  Święty Mikołaj ze swoimi pomocnikami. Odwiedził wszystkie klasy i częstował  cukierkami. Nauczyciele również zrobili nam  prezent- każdy, kto na głowie miał mikołajkową czapkę był zwolniony z odpowiedzi ustnej...Dziękujemy:)

Miś jest naszym przyjacielem od najmłodszych lat, dlatego nasi uczniowie postanowili świętować ten dzień.  Dzień Pluszowego Misia co roku obchodzimy 25 listopada.

W listopadzie prowadziliśmy akcję „Paczka dla zwierzaka”- w imieniu potrzebujących zwierząt dziękujemy całej społeczności szkolnej za zaangażowanie i wsparcie.

Każdy lubi się dobrze bawić, a w naszej szkole zawsze bawimy się znakomicie. Korzystając z przypadających w listopadzie Andrzejek Samorząd Uczniowski urządził dyskotekę.

Koniec starego roku i początek nowego to zawsze wyjątkowa chwila.

Życzymy Wam drodzy nauczyciele, koleżanki i koledzy

spędzenia tego momentu z osobami, które kochacie oraz smacznych potraw, pięknie ubranej choinki i oryginalnych prezentów