Ministerstwo Edukacji Narodowej opracowało harmonogram rekrutacji do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2020/2021, w tym terminy postępowania rekrutacyjnego, składania dokumentów do klas I szkół ponadpodstawowych i klas wstępnych szkół ponadpodstawowych. Dokument uwzględnia niektóre z uwag, które napłynęły do MEN w trakcie konsultacji społecznych.

Harmonogram został dostosowany do zmienionego terminu przeprowadzanych egzaminów ósmoklasisty, w tym terminu wydania zaświadczenia o wyniku tego egzaminu przez okręgowe komisje egzaminacyjne.

Materiały są dostępne na stronie:

Terminy rekrutacji do szkół ponadpodstawowych są już podawane na stronie Ministerstwa Edukacji Narodowej: Link

Epidemia koronawirusa spowodowała, że dni otwarte w szkołach ponadpodstawowych zostały odwołane. Wpisując się w #zostańwdomu, przygotowaliśmy dla Was- uczniów klas ósmych- zestawienie szkół ponadpodstawowych, które przysłały do nas swoje oferty na rok szkolny 2020/2021 na adres elektroniczny SP6 oraz prezentujemy Wam informator dla uczniów klas VIII zawierający ofertę szkół ponadpodstawowych w Elblągu na rok szkolny 2020/2021 przesłany przez Departament Edukacji Urzędu Miasta w Elblągu.

I. Zespół Szkół Zawodowych im. Jana Liszewskiego w Braniewie:

Link do strony internetowej :

Link do filmików promujących ZSZ:

II. Zespół Szkół Zawodowych CKU w Ornecie:
Linki do strony internetowej:

III. Informator dla uczniów klas VIII zawierający ofertę szkół ponadpodstawowych w Elblągu na rok szkolny 2020/2021:
      Rekrutacja, podobnie jak w latach poprzednich, zostanie przeprowadzona przez stronę   www.eped.pl zgodnie z obowiązującym terminarzem. Terminy rekrutacji mogą ulec zmianie (zgodnie z rozporządzeniem MEN). Aktualny terminarz znajduje się na stronie www.ko.olsztyn.pl.

IV. Zespół Szkół Budowlanych w Braniewie
Link do strony internetowej:
Oferta i rekrutacja 2020/2021:
Wirtualny spacer po szkole:
Link do filmiku promującego szkołę:
Jeżeli nadal masz wątpliwości, którą szkołę wybrać odwiedź platformę Mapa Karier, gdzie znajdziesz charakterystykę tysięcy zawodów, ścieżki kariery oraz testy osobistych predyspozycji:

V. Liceum Ogólnokształcące Braniewo
a1_155-page001