0000327624 to nie jest zwykły numer🧡💛💚💙💜. To KRS @fundacjafrred, dzięki której możesz podarować swój 1% naszej szkole👉www.frred.eu/jakprzekazac/. Dzięki pieniądzom, które zebrano w 2021 roku uczniowie ze szkół uczestniczących w tym projekcie mają np. nowy sprzęt komputerowy. To są konkrety. Ja jestem Zosia. A Ty?

#ludzidobrejwolijestwięcej #jedenprocentdlaszkoły #jedenprocentdlauczniów #jedenprocentdobra #podatek #organizacjapożytkupublicznego #jedenprocent #podarujjedenprocenttwojejszkole #FRRED #fundacja #edukacja #jedenprocentnaedukację #edukacjadziecka #celszczegółowy #rozliczaniepodatków #rozliczeniepodatku2022 #pjakpomoc #pomaganiemasens #pomaganiejestłatwe #wartopomagać

 

Wiesz, że podarowanie 1% naszej placówce/szkole nic Cię nie kosztuje. Co więcej, to oszczędność i czysty zysk. 👉www.frred.eu/jakprzekazac/

1.     🟠Przekazując 1% z własnego PITnie tracisz i nie dokładasz ani złotówki. Te pieniądze i tak musiałbyś oddać na rzecz Skarbu Państwa.

2.   🟡Wiele zyskujesz, bo możesz realnie pomóc. Wystarczy rozliczając PIT za 2021 rok wypełnić kilka rubryk zeznania podatkowego i przekazać 1% podatku na wskazany cel.  

Zrób to! Ofiaruj nam lepszą edukację zupełnie za darmo!

#ludzidobrejwolijestwięcej #jedenprocentdlaszkoły #jedenprocentdlauczniów #jedenprocentdobra #podatek #organizacjapożytkupublicznego #jedenprocent #podarujjedenprocenttwojejszkole #FRRED #fundacja #edukacja #jedenprocentnaedukację #edukacjadziecka #celszczegółowy #rozliczaniepodatków #rozliczeniepodatku2022 #pjakpomoc #pomaganiemasens #pomaganiejestłatwe #wartopomagać

My też tak mamy. Nie lubimy, jak ktoś decyduje za nas. Jeśli Twój pracodawca wypełni deklarację podatkową za Ciebie, nie rozliczy 1% podatku. Tylko Ty masz taką możliwość, jeśli sam złożysz zeznanie podatkowe we wskazanym terminie. W ten sposób masz możliwość podarować 1% podatku naszej szkole. Zdecyduj teraz 👉www.frred.eu/jakprzekazac/!

#ludzidobrejwolijestwięcej #jedenprocentdlaszkoły #jedenprocentdlauczniów #jedenprocentdobra #podatek #organizacjapożytkupublicznego #jedenprocent #podarujjedenprocenttwojejszkole #FRRED #fundacja #edukacja #jedenprocentnaedukację #edukacjadziecka #celszczegółowy #rozliczaniepodatków #rozliczeniepodatku2022 #pjakpomoc #pomaganiemasens #pomaganiejestłatwe #wartopomagać

Twój zysk

Twój zysk