11 maja w Auli Pacyny naszej Szkoły odbyło się uroczyste podsumowanie i wręczenie nagród uczestnikom VII Powiatowego Konkursu Plastycznego INTEGRACJA- TOLERANCJA-AKCEPTACJA – „Niepełnosprawny- inny, ale taki sam”.

Przybyłych gości oraz uczniów naszej placówki serdecznie powitała pani Dyrektor Szkoły - Agnieszka Popek. Następnie Anna Kaczmarzewska przypomniała kryteria obowiązujące podczas oceniania prac uczniów. Poinformowała również, że na konkurs wpłynęło 85 prac plastycznych uczniów klas I-III oraz 58 z klas IV-VII wykonanych różnorodną techniką i w dowolnym formacie. Pani Irena Korwat z zespołem nauczycieli do spraw integracji, które oceniała prace- miała nie lada problem z wyłonieniem laureatów, gdyż pomysłowość i poziom prac uczniów był bardzo wysoki. Prace oceniono w dwóch kategoriach wiekowych.

 W kategorii klas I- III:

I miejsce- Wiktoria Ostrowska- SP6

II miejsce- Oliwia Markun- SP Chruściel

III miejsce- Dominika Telenga- SP 6

Wyróżnienie- Zofia Klimczak- SP6

W kategorii klas IV- VI:

I miejsce- Aleksandra Obuchowicz SP 6

II miejsce- Julia Łycyniak- SP Szyleny

III miejsce- Bartek Zięba Zespół Szkół Frombork

Wyróżnienie- Klaudia Więcierzewska SP6

Zgromadzona w Auli Pacyny publiczność nagrodziła zwycięzców gromkimi brawami. Po wręczeniu nagród laureatom i wyróżnionym uczniom-wszyscy zebrani na wernisaż.          Nagrody ufundowała Rada Rodziców naszej Szkoły. 

 

VIIPowiatowy_Integracja (1)
VIIPowiatowy_Integracja (2)
VIIPowiatowy_Integracja (3)
VIIPowiatowy_Integracja (4)
VIIPowiatowy_Integracja (5)
VIIPowiatowy_Integracja (6)
VIIPowiatowy_Integracja (7)
VIIPowiatowy_Integracja (8)
VIIPowiatowy_Integracja (9)
VIIPowiatowy_Integracja (10)
VIIPowiatowy_Integracja (11)
VIIPowiatowy_Integracja (12)
VIIPowiatowy_Integracja (13)
VIIPowiatowy_Integracja (14)
VIIPowiatowy_Integracja (15)
VIIPowiatowy_Integracja (16)
VIIPowiatowy_Integracja (17)
VIIPowiatowy_Integracja (18)
VIIPowiatowy_Integracja (19)
VIIPowiatowy_Integracja (20)
VIIPowiatowy_Integracja (21)
VIIPowiatowy_Integracja (22)
Previous Next Play Pause