19 stycznia w naszej Szkole gościliśmy dzielnicowego st.asp. Marcina Orłowskiego wraz z kierownikiem ruchu drogowego asp. Maciejem Sucheckim. Policjantów powitała pani dyrektor Szkoły Agnieszka Popek. Goście powitani zostali przez przedstawiciela Samorządu Uczniowskiego.

Uczniowie klas pierwszych deklamowali wiersz o zimowych zabawach. Policjanci rozmawiali z dziećmi na temat bezpieczeństwa podczas ferii zimowych. Szczególnie o podstawowych zasadach bezpieczeństwa podczas zabaw na śniegu, lodzie i bezpieczeństwie w ruchu drogowym. Jako podsumowanie pogadanki-zgromadzeni licznie uczniowie odpowiadali na pytania- quiz „Dobra zabawa- bezpieczna sprawa” poprzez podniesienie umówionych znaków w kolorze zielonym (TAK) lub czerwonym(NIE). Policjanci uznali, że uczniowie naszej Szkoły posiadają bardzo dużą wiedzę dotyczącą bezpieczeństwa, gdyż prawidłowo odpowiadali na pytania quizu. Spotkanie przebiegało w miłej atmosferze.

 

http://braniewo.policja.gov.pl/bra/aktualnosci/41328,quotDzielnicowy-blizej-nasquot-spotkanie-z-dziecmi-i-mediami.html

 

bezpieczne_ferie (1)
bezpieczne_ferie (2)
bezpieczne_ferie (3)
bezpieczne_ferie (4)
bezpieczne_ferie (5)
bezpieczne_ferie (6)
bezpieczne_ferie (7)
bezpieczne_ferie (8)
bezpieczne_ferie (9)
bezpieczne_ferie (10)
bezpieczne_ferie (11)
bezpieczne_ferie (12)
Previous Next Play Pause