Dnia 09.11.2021 odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu "11 listopada - wolność w bieli i czerwieni". Zadaniem uczniów było stworzenie plakatu z okazji obchodów Święta Niepodległości.

 

Konkurs odbył się pod patronatem delegatury IPN w Olsztynie, 43 Batalionu Lekkiej Piechoty w Braniewie oraz Stowarzyszenia im. gen. Bolesława Nieczuja-Ostrowskiego. Na wręczeniu dyplomów oraz nagród obecny był naczelnik delegatury IPN w Olsztynie - dr Paweł Warot oraz ppor. Anna Szczepańska z 43 Batalionu Lekkiej Piechoty w Braniewie.

Laureatami zostali:

I miejsce - Radosław Majowicz, kl. 1a

II miejsce - Hubert Rycharski, kl. 2b

IIi miejsce - Zofia Sęczyk, kl. 2c

A wyróżnienia otrzymali:

Mikołaj Dąbrowski, kl. 2c

Alicja Szczygło, kl. 1b

Kamil Odrowski, kl. 3c

Laureatom oraz uczniom biorącym udział w konkursie serdecznie gratulujemy!