I zespół redakcyjny Radia 6, który działał w roku szkolnym 2011/2012 oraz 2012/2013:

 Oliwia Strzelecka, Ola Klimek, Oliwia Gajewska, Anita Gajda, Natalia Stramel, Błażej Stelmarski, Karolina Pietrukowska, Monika Szatanek, Weronika Burdzy, Ola Kaluta, Ewelina Stankiewicz, Oliwia Borowiec, Maja Hajdus, Dawid Pawlukowski (wszyscy na zdjęciu) oraz Agnieszka Obuchowicz

 

Mirosława Klukowska: opiekun Radia 6

Anna Pawłowska: nagrywanie + montaż audycji

Marta Serocka: nagrywanie audycji

 

II zespół redakcyjny Radia 6, który działał w roku szkolnym 2013/2014:

Mateusz Misior, Kuba Pilimon, Kacper Zakrzewski, Ola Rudź, Julia Ławrukajtis, Kasia Ogińska, Natalia Wnorowska, (wszyscy na zdjęciu) oraz Natalia Grudzień

 

Mirosława Klukowska: opiekun Radia 6

Anna Pawłowska: nagrywanie + montaż audycji

Kuba Pilimon (uczeń klasy VIb): nagrywanie + montaż audycji od 21. do 28.

 

III zespół redakcyjny Radia 6, który działał w roku szkolnym 2014/2015 oraz 2015/2016:

Mateusz Skubiszewski, Emilia Ossowska, Przemek Sołowiej, Hania Hrycyna, Ola Obuchowicz, Ola Kołodziejska, Martyna Sieradocha, Filip Suchora, Maciek Opalach, Damian Kościuk, Ola Orzechowska, Bartek Wnorowski, Ola Bądkowska, Martyna Demkowicz - Dobrzańska, Kuba Leszczuk

 

Mirosława Klukowska: opiekun Radia 6

Oskar Wachek (uczeń klasy Vc , VIc): nagrywanie + montaż audycji od 29. do 60.

 

IV zespół redakcyjny Radia 6, który działał w roku szkolnym 2016/2017 oraz 2017/2018:

Ola Drozd, Pola Łesyk, Kacper Karny, Zuzia Zwara, Victoria Rakowska, Bartek Kołakowski, Kasia Suchora, Julia Babiarz, Wojtek Wasilewski, Maja Kunio, Oliwia Pecyna (wszyscy na zdjęciu) oraz Janek Goerick

 

Mirosława Klukowska: opiekun Radia 6

Wojtek Wasilewski (uczeń klasy IVb , Vb): nagrywanie + montaż audycji od 61. do 68.