W listopadzie prowadziliśmy akcję „Paczka dla zwierzaka”- w imieniu potrzebujących zwierząt dziękujemy całej społeczności szkolnej za zaangażowanie i wsparcie.

6 grudnia odwiedził  nas  Święty Mikołaj ze swoimi pomocnikami. Odwiedził wszystkie klasy i częstował  cukierkami. Nauczyciele również zrobili nam  prezent- każdy, kto na głowie miał mikołajkową czapkę był zwolniony z odpowiedzi ustnej...Dziękujemy:)

Każdy lubi się dobrze bawić, a w naszej szkole zawsze bawimy się znakomicie. Korzystając z przypadających w listopadzie Andrzejek Samorząd Uczniowski urządził dyskotekę.

Miś jest naszym przyjacielem od najmłodszych lat, dlatego nasi uczniowie postanowili świętować ten dzień.  Dzień Pluszowego Misia co roku obchodzimy 25 listopada.

CO TO JEST SAMORZĄD UCZNIOWSKI?
Samorząd uczniowski tworzą wszyscy uczniowie szkoły. Członkiem samorządu uczniowskiego stajemy się automatycznie w chwili przyjęcia do szkoły. Przestajemy nim być w momencie, gdy szkołę opuszczamy.

Koniec starego roku i początek nowego to zawsze wyjątkowa chwila.

Życzymy Wam drodzy nauczyciele, koleżanki i koledzy

spędzenia tego momentu z osobami, które kochacie oraz smacznych potraw, pięknie ubranej choinki i oryginalnych prezentów