21 września uczniowie SP6 wzięli udział w XXVI Warmińskich Biegach Przełajowych „Droszewo 2019” pod hasłem „Młodzież jednoczy wszystkich”.

27403 200          16 września br. odbyły się Mistrzostwa Powiatu Braniewskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych.

29 marca 2017 roku w Lelkowie odbył się Finał Mistrzostw Powiatu w Halowej piłce nożnej chłopców. Miło nam poinformować, iż Mistrzem Powiatu Braniewskiego na rok 2017 została drużyna SP 6 Braniewo.

23 marca 2017 roku w Wilczętach odbyły się Otwarte Mistrzostwa Powiatu Braniewskiego w Skoku Wzwyż o Puchar Starosty Braniewskiego

3 grudnia uczennica klasy III a Kinga Kwiatkowska wzięła udział w VII Mikołajkowym Turnieju Judo Tomita Cup w Elblągu i zajęła  III miejsce w kategorii wagowej 25 kg. Gratulujemy!

Miejski Ośrodek Sportu "Zatoka" zaprasza chętne dzieci na zajęcia Judo, które odbywają się w Szkole Podstawowej nr 5 na salce gimnastycznej ( ul. Moniuszki)