21 września uczniowie SP6 wzięli udział w XXVI Warmińskich Biegach Przełajowych „Droszewo 2019” pod hasłem „Młodzież jednoczy wszystkich”.

na zdjęciu Kamila Surowiec z medalem

24.10.2015 r. w Luboniu uczennica naszej Szkoły Kamila Surowiec z klasy IV c zdobyła I miejsce w VII Memoriale Jigoro Kano w Judo.Gratulujemy sukcesu!

Miejski Ośrodek Sportu "Zatoka" zaprasza chętne dzieci na zajęcia Judo, które odbywają się w Szkole Podstawowej nr 5 na salce gimnastycznej ( ul. Moniuszki)

23 marca 2017 roku w Wilczętach odbyły się Otwarte Mistrzostwa Powiatu Braniewskiego w Skoku Wzwyż o Puchar Starosty Braniewskiego

14.05.2016 r. w Sopocie na kortach Sopot Tenis Klubu odbyły się rozgrywki o Puchar Prezesa PWZT. Uczeń naszej Szkoły - Wojciech Penkalski zdobył I miejsce w kategorii pomarańczowej (dzieci do lat 9). Gratulujemy!

3 grudnia uczennica klasy III a Kinga Kwiatkowska wzięła udział w VII Mikołajkowym Turnieju Judo Tomita Cup w Elblągu i zajęła  III miejsce w kategorii wagowej 25 kg. Gratulujemy!