29 marca 2017 roku w Lelkowie odbył się Finał Mistrzostw Powiatu w Halowej piłce nożnej chłopców. Miło nam poinformować, iż Mistrzem Powiatu Braniewskiego na rok 2017 została drużyna SP 6 Braniewo.

23 marca 2017 roku w Wilczętach odbyły się Otwarte Mistrzostwa Powiatu Braniewskiego w Skoku Wzwyż o Puchar Starosty Braniewskiego

3 grudnia uczennica klasy III a Kinga Kwiatkowska wzięła udział w VII Mikołajkowym Turnieju Judo Tomita Cup w Elblągu i zajęła  III miejsce w kategorii wagowej 25 kg. Gratulujemy!

Miejski Ośrodek Sportu "Zatoka" zaprasza chętne dzieci na zajęcia Judo, które odbywają się w Szkole Podstawowej nr 5 na salce gimnastycznej ( ul. Moniuszki)

11 czerwca br. uczennica klasy IV c,  Kamila Surowiec zajęła I miejsce w Mistrzostwach Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Judo. Gratulujemy!

14.05.2016 r. w Sopocie na kortach Sopot Tenis Klubu odbyły się rozgrywki o Puchar Prezesa PWZT. Uczeń naszej Szkoły - Wojciech Penkalski zdobył I miejsce w kategorii pomarańczowej (dzieci do lat 9). Gratulujemy!