1. Kamila Stec kl. II b

2. Nadia Szczęśniak kl. II d

3. Dorota Polit kl. III d, Alicja Małkiewicz kl. III a

Wyróżnienie specjalne za piękne, samodzielnie napisane życzenia – Julita Szwarc kl. II b.

Wyróżnienia: Igor Jakóbowski kl. III b, Zosia Demkowicz kl. II b, Kajetan Pietrzak kl. III a, Zuzia Nazarewicz kl. I a, Maksymilian Misior kl. II c, Szymon Spakowski kl. I b, Nikola Zawada kl. I b, Julia Ostrowska kl. II b, Małgosia Pacholczyk kl. II b, Maja Pacholczyk kl. I b, Wiktoria Rakowska kl. II b, Alicja Brach kl. I b, Kacper Sładkiewicz kl. III b, Leon Wysocki kl. III b, Konrad Brzeziński kl. I c, Leon Suchocki kl. I c, Mikołaj Dąbrowski kl. I c.

Wszystkich uczestników konkursu zapraszamy po odbiór nagród i dyplomów -do świetlicy szkolnej po powrocie do szkoły.

unnamed 4,,Znacie mnie na pewno, wszyscy mnie znają. Częściej, jako Herkulesa, ale to moja rzymska podróbka. Z pochodzenia jestem Grekiem. I to herosem, który po śmierci awansował na boga (…)”.

W ostatnich dniach grudnia, tuż przed Bożym Narodzeniem, odbył się Szkolny Konkurs Mitologiczny, po raz pierwszy- zdalnie. To właśnie od wyżej wymienionych zdań rozpoczął się tekst, do którego były ułożone pytania sprawdzające umiejętność czytania ze zrozumieniem oraz wiedzę z zakresu mitologii. 28 uczestników rozwiązywało test Forms za pośrednictwem aplikacji Microsoft Teams.

BLOG 918x517 1748x984

Konkurs, który zorganizowały panie: Marzena Ronowska i Agnieszka Szeniawska, trwał od 27 listopada do 14 grudnia br. W tym czasie 16 uczniów wykonało i przesłało zdjęcia propozycji swoich kalendarzy. Przy ocenie prac pod uwagę były brane następujące kryteria: pomysł, estetyka wykonania pracy, poprawność zapisu słówek ukrytych w 24 okienkach kalendarza i wysiłek włożony w wykonanie projektu.

swieta bozego narodzenia 2017 dcd removebg preview      Święta Bożego Narodzenia wyzwalają w ludziach ogromne pokłady życzliwości i troski o drugiego człowieka. Zauważamy tych, którzy czekają na naszą pomoc i wsparcie, aby dzięki temu, przeżyć radosne święta.

Miło nam zauważyć, iż uczniowie klasy V b wraz z wychowawczynią, wzięli udział w kilku przedświątecznych akcjach, organizowanych przez różne instytucje i grupy:

44adf77a99efbc5ebaef612e711109441e4f0036            16 grudnia br. zostały wręczone nagrody laureatom konkursu zorganizowanego przez Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną w Braniewie. Przypomnijmy, iż z okazji Światowego Dnia Życzliwości i Pozdrowień, dnia dobrych uczynków i pozytywnych emocji, uczniowie pisali wiersze, rymowanki i motta.