Szanowni Państwo,
w imieniu Ministra Edukacji Narodowej Dariusza Piontkowskiego bardzo serdecznie dziękuję za włączenie się do naszej akcji „Szkoła pamięta”, która miała swój finał w piątek, 25 października br. Celem inicjatywy było zwrócenie uwagi młodych ludzi na potrzebę pielęgnowania pamięci o bohaterach naszej wolności, szczególnie tych, którzy są związani z historią danego miejsca, regionu czy społeczności.

Po weryfikacji formalnej zadań wykonanych przez uczniów i nauczycielki języka polskiego otrzymaliśmy Certyfikat potwierdzający, że skutecznie i innowacyjnie uczymy ortografii i poznajemy nowe słowa.

flag 366401 1280 1024x662     Nasza Szkoła przystąpiła do objętej honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej ogólnopolskiej akcji edukacyjnej "Dzieci uczą rodziców", która trwać będzie do końca roku szkolnego 2019/2020. Akcja skierowana jest do przedszkoli i uczniów klas 1-3.

Nasza szkoła przystąpiła do ogólnopolskiej akcji edukacyjnej, nad którą honorowy patronat objął Minister Edukacji Narodowej.

14 listopada br. (czwartek) w godzinach 16.00 – 17.00 zapraszamy wszystkich zainteresowanych rodziców i opiekunów na konsultacje.

Skąd ten cytat

Pierwsze szóstki trafiły już do właścicieli. W listopadzie również na Was czekają. Wystarczy przeczytać i napisać na kartce tytuł książki, autora i swoje dane. I tę kartkę przynieść do biblioteki szkolnej. Zapraszamy do zabawy.